Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért hívnám az anyósomat...

Miért hívnám az anyósomat Mamának a gyerekem előtt? A keresztnevén hívom mindig! Nem úgy,hogy Mama.

Figyelt kérdés
A saját anyukám mivel az anyukám én anyunak hívom nem mamának. A gyerek mégis tudja hogy a 2 nő a nagymamája. De sok nő basszus a saját anyósát mamázza. Nem ez a bajom hanem hogy miért ekkora dolog anyóséknak ez? Hiába pörögnek én akkor is Jutkának és Bélának fogom hívni őket..

2020. szept. 13. 14:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
80%
De mégis eltérítetted azzal amilyen példát mutattál neki, érted már?
2020. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
90%

"Az oké hogy te Kornélnak hívod de a gyereked előtt mit mondasz? Gyere kisfiam segíts a KORNÉLNAK. Mert ez elég elb.szottul hangzik."


Nem ezt mondja, hanem azt, hogy "Gyere DEZSŐ szegíts KORNÉLNAK. Mert hát a saját fiát is nevn szólítja és nem fiának :D

2020. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
Ha Benedek a fiam miért nem hívhatom a nevén jézusom már.. Senki se hívja a Pl Bence nevű fiát Bencének h gyere Bence!?? Hanem gyere fiam?
2020. szept. 13. 15:13
 34/63 anonim ***** válasza:
82%
Muszáj vagyok megkérdezni: ennyi ésszel, hogy maradtál eddig életben?
2020. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:
Úristen..de gáz vagy hogy vélemény helyett idejössz kötekedni.
2020. szept. 13. 16:01
 36/63 anonim ***** válasza:
76%
Amikor te megszülted a gyerekedet, a te anyád, apád és a gyerek apjának az anyja, apja nagymama és nagypapa lett. Ahogy te anya. De ezek szerint te nem vagy az, mivel gondolom téged is a neveden kell szólítson a gyereked. Mivel is érdemelnéd ki, hogy téged anyának szólítson, ha a hozzá legközelebbi rokonait is elidegeníted tőle?
2020. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötekedni jöttem, de mivel fájdalmasan buta vagy, komolyan érdekel, hogy hogyan boldogulsz így az életben....
2020. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ez jut rólad eszembe: VÁÁÁÁ!!!!
2020. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
70%
Én jártam úgy a kislányommal hogy anyukámék akikkel hetente 2X3-szor találkozunk a nevemen szólították és a kislányom is,pedig tudja hogy én vagyok az anyukája. Az édesanyámat(akinek 4 gyere van) meg nem mamának szólította hanem anyának. A gyereked/gyerekeid azt fogják mondani amit hallanak tőletek. Szerintem jobban jársz hozzá szokni ahhoz hogy apa,mama és társai. De ez csak az én tapasztalatom.
2020. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
70%

Na te pont olyan ember vagy akivel soha semmilyen formában nem szeretnék kapcsolatba kerülni.


Szinte mindenkinek ugyan az a véleménye. Leírták az okokat is és igazuk van. De te kardoskodsz. Gondolom minden helyzetben így viselkedsz..... A helyedben össze tenném a két kezem, hogy van aki elvisel ilyen természettel.

2020. szept. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!