Állatok - Gyakori kérdések
Igaz, hogy az energiatakarékos égőkkel való világítástól nem algásodik ugy az akvárium?
Halak, akvarisztika
Halak, akvarisztika
8
Ha 2 hónapja nálam van egy kb. fél éves hörcsög. Mi lehet az oka, ha tartózkodik tőlem? Mennyit és hogyan foglalkozzak vele, hogy kezesebb legyen?
Kisemlősök
Kisemlősök
3
A kutya kiképző szakmában benne van a terelő kutya kiképzése is? Hol lehet terelő kiképzést tanulni?
Kutyák
Kutyák
5
Egy nagyon félős,5 hónapos kutyánál a rendszeres séta, és "erőltetett" szocializáció mellett segíthet, ha betartom a Fennel-szabályokat?
Kutyák
Kutyák
8
Az Állatok kategóriáról:
Az Állatok kategóriában megtalálhatod a velünk élő kiskedvencek és a vadon élő állatok témáit egyaránt. Kérdezhetsz többek közt kutya, macska, madár, rovar, hüllő, kisemlős, ló tárgykörökben.
Nem csak mi vagyunk hatással az állatvilágra, hanem az állatok is hatással vannak ránk. Sok örömöt okoznak és olykor bánatot, problémát. Ezekről bátran kérdezhetsz az Állatok kategóriában, más állatbarátok tudnak segíteni saját tapasztalataikkal, történeteikkel neked.
A legnépszerűbb témák az Állatok kategóriában: akvarisztika, akvárium, állat, betegség, cica, etetés, hal, háziállat, hörcsög, ivartalanítás, kiskutya, kölyök, kutya, ló, lovaglás, macska, madár, nyúl, papagáj, tengerimalac.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!