Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S mit csinaljak?

S. O. S mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Eppen aludtam amikor kint nagy visitasokat hallottam.A szomszed 100.000Ft-os kutya megtamadta az enyemet.Mire leertem a szomszed kutyaja mar halott volt.Ez minden a mi udvarunkban tortent.Most a szomszed azt akarja hogy fizessem ki a kutyat mert ha nem akkor bajok lesznek..mit tegyek??!!!??!!
2013. júl. 31. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:
nem ugrasztok ossze senki.egymasnak mondjak meg a velemenyeiket es en el is olvasom nem mintt te az en kommentjeimet..
2013. júl. 31. 17:10
 52/79 anonim ***** válasza:
10%
Már bocsi, de azért van felül a magyarázat rész, hogy oda írd le, ami a témával, a kérdéseddel kapcsolatos! Ha van valahol mondjuk 1600 hozzászólás, szerinted azt mindenki elolvassa??????
2013. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:
en arra valaszoltam amit kerdeztek tolem.ha ELOLVASTAD VOLNA akkor tudnad!!! ertetlen
2013. júl. 31. 17:13
 54/79 A kérdező kommentje:
a kutyamnak feldagadtak a sebhelyei :(
2013. júl. 31. 17:15
 55/79 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagyok értetlen. De ha leírtad volna már az elején az egészet, akkor nem kellett volna külön válaszolgatnod a kérdésekre, merthogy nem lettek volna kérdések. Szerintem alap lenne minden infót beleírni a magyarázatba.
2013. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:08 Ott a pont.

A kérdező egy tudatlan ember, itt csinálja a fesztivált.

NEKED CSAK AZ A GONDOD kérdező, hogy most fizetned kell -e vagy sem , szerintem téged csak ez ZAVAR, HAJT.!!

És Nagyon nem az , hogy felmérd a helyzetet.

Neked csak a kis pénzed számít, miközben a kutyád, aki nagyon jól nevelt, kutyasulis bla bla.

Elpusztította a nála nagyobb kutyát, (EZ IS KICSIT GYANÚS, HOGY HOGYAN ??)

Ez most olyan mintha egy kis vékonyka gyerek megver egy kolosszus termetű embert a kezével. HOGYAN ?

2013. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:

Na, okosok.


Kérdező: lényeg a lényeg, ne fizess, és a fenygetésért nyomd fel!


Az emberi verekedést meg ne hasonlítsuk már a kutyákéhoz. Amúgy meg mindig a kis szikártól kell félni, nem a nagydarab benga állattól. Kérdezz meg pár PROFI kidobót és behajtót, h melyik a veszélyesebb. Ők se a bengára fognak szavazni.

2013. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
100%

56os!


Azért volt már rá példa ,hogy egy agár elintézett egy rottit :) Szóval ez nem mérvadó. Tudod, nagy ember nagyon is tud esni!


De tényleg nincs értelme itt vitázni...

2013. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
23%

-a kutyamnak feldagadtak a sebhelyei :(- Na ?? Most hol van a sok VIDD EL AZONNAL ÁLLATORVOSHOZ emberek akik okosnak hiszik magukat ? -.-

-- Ott volt az állatorvos azt mondtad,-- akkor miért NEM vizsgálta meg a kutyádat ? Miért NEM kértél rá valami gyógyszert, kenőcsöt ?

NA ITT VAGY TE OKOS GAZDA, itt papolsz, hogy neked milyen jól nevelt kutyád, van meg hogy kutyaiskolában taníttattad,......

De , hogy itt kommentáld azt, hogy most hogy van a kutyád arra képes vagy !!! De , hogy tegyél vele valamit arra nem ??

* amúgy is , a te kutyád baja nem ide tartozik....

Azzal a kérdéssel jöttél ide, hogy Mit csinálj a gazdával aki 100ezret kér... Nem azzal, hogy az én kutyának ez meg ez baja lett...

2013. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
30%

ma 17:21 Értem, de ez számomra nonszensz,

De megértettem a dolgot már.

- De, hogy amikor hallotta a kérdező, hogy kutyák visítanak, miért nem cselekedett egyből ?

- HA pedig ő bevallása szerint egyből cselekedett, akkor, hogyan lehet az, hogy MIRE leért ÉPP akkor már nem élt a kutya, > lássuk már be ez furcsa.

2013. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!