Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S mit csinaljak?

S. O. S mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Eppen aludtam amikor kint nagy visitasokat hallottam.A szomszed 100.000Ft-os kutya megtamadta az enyemet.Mire leertem a szomszed kutyaja mar halott volt.Ez minden a mi udvarunkban tortent.Most a szomszed azt akarja hogy fizessem ki a kutyat mert ha nem akkor bajok lesznek..mit tegyek??!!!??!!
2013. júl. 31. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
26%

Nem, nem egészen mindegy, hogy ki támadt. Vagy ha neked mindegy az a 100ezer forint, akkor mindegy ki támadt...


Plusz, ha annyira mindegy ,akkor nem kellene beleírnod a kérdésbe, ill. a magyarázatba, hogy a szomszéd 100ezer ft-os kutyája megtámadta a tiedet, miközben azt se tudod mi történt, csak a végeredményt.

2013. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
87%

ROHADTUL MINDEGY, H KIÉ A KERÍTÉS! Jegyezzétek már meg!!!!


[link]


1998. évi. XXVIII. tv (Állatévdelmi tv)

5. § (1) Az állattartó gondoskodni köteles az állat megfelelő és biztonságos elhelyezéséről, szakszerű gondozásáról, szökésének megakadályozásáról.


Lehet az atyaúristené is a kerítés, ha kutyám van, NEKEM kell megakadályoznom, h kijusson a területemről!

2013. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:
de figyelj mar.ha atjon a kutya es megoli az enyemet.akkor ki a hibas?? hat o mert minek jott at a kutyaja.azt senki sem tudja meg hogy ki tamadt de azt tudjuk hogy az o kutyajanak nem kellett volna atjonnie az udvaromra.a kutya ara itt igenis lenyeges mert karpotlast akar es ez itt a lenyeg hogy igaza van-e vagy nem.
2013. júl. 31. 16:51
 34/79 anonim ***** válasza:
62%
16:48-as! Elmondod nekem, h miért lényeges, h ki támadt? A kutya elhagtya a saját területét, a gazdi részéről megtörtént a törvénysértés. Ha a gazdi betartja a tv-t, akkor az egész meg se történt volna.
2013. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
teljesen világos és érthető amit leírtál.Szerintem várd meg az orvosi jelentést.Nem tudom milyen állapotban volt a szomszéd kutya,de egy vadász kutya nem szokott halálig küzdeni a másikkal,ha területet véd,akkor sem,szóval ez nagyon szerencsétlenül alakult.
2013. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
52%

Már ne is haragudj Little Red!


De itt van pl. a mi szomszédunk. Van két idióta kisgyereke, nevelve nincsenek, állandóan az utcán vannak és volt rá példa, hogy átnyúlt hozzánk. Azóta van egy domináns fajtájú kutyánk, na már most, ha átnyúlna a gyerek, valszeg megharapná. Szerinted ott ki lenne a hibás???? Én vagy a hülye szülő, aki nem szól rá a gyerekére???????????? Az ő felőli kerítés is rossz, simán átfér a kutya feje. Én úgy vagyok vele, hogy az ő kerítése, neki kellene, hogy fontos legyen, hogy a gyereke biztonságban legyen, csinálja meg a kerítést! Majd én fogok rá 100ezreket költeni? Ha meg megmérgeznék a kutyámat, akkor elbúcsúzhatnának a gyerekeiktől...

2013. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
23%
De basszus kérdező!!!! Nem lehet neked semmit írni, mert rögtön támadsz és mondod, hogy tök mindegy ki támadt, tök mindegy kié a kerítés, mert a szomszéd kutya jött át, a szomszéd a hibás. Folyton ezt írod! Akkor meg mi a francnak teszed fel a kérdést, ha tudod, hogy ki a hibás????? Felesleges itt gerjeszteni az embereket....
2013. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
100%

Ott is a szülő (ha kinn van a tábla a kapun, h a kutya harap vagy ilyesmi, mivel előírás, h kinn kell lennie). Jobb ha tőlem tudod.


Majd szólj akkor, ha annyira otthon vagy az állatvédelmi jogban, mint én.

2013. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:
figyelj..azt mar mondtam hogy nemtudom hogy hogyan folytotta meg de az en kutyam nagyon dominans mas kankutyakkal.ez egyedfuggo nem pedig fajtafuggo en ugy gondolom.
2013. júl. 31. 16:58
 40/79 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy meg ha a kutyád feje átfér a kerítésen a szomszéd felé, akkor meg neked kell megcsináltatni, ha tetszik, ha nem. mivel a te kutyád jut át, és nem fordítva.


Ha a te kutyád átlóg és úgy harapja meg a kölköt, akkor te leszel a hibás. Ha a gyerek nyúl át és úgy, akkor meg a szülő.

2013. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!