Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S mit csinaljak?

S. O. S mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Eppen aludtam amikor kint nagy visitasokat hallottam.A szomszed 100.000Ft-os kutya megtamadta az enyemet.Mire leertem a szomszed kutyaja mar halott volt.Ez minden a mi udvarunkban tortent.Most a szomszed azt akarja hogy fizessem ki a kutyat mert ha nem akkor bajok lesznek..mit tegyek??!!!??!!
2013. júl. 31. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
92%
NE nyúlj semmihez, hanem most hívd ki a helyi állatorvost (addig pedig fényképezz, úgy, h látszódjon, ez nálatok van). Készítsen róla papírt, h a TI udvarotokban történt. Ezek után a szomszéd elmehet a picsbe, ott megbukik a dolog, h nem lett volna szabad nálatok lennie a kutyájának!
2013. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
70%
Hogy került át? Nyitva volt a kapu, vagy átszökött a kerítésen?
2013. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
75%
fénykép és tanú,hogy a te kertedben történt,az ő ebe jött át.Neki meg számlával,vagy szerződéssel kell igazolnia,hogy mennyibe került az ebe.Ha agresszív rendőr,az lehűti egy kicsit.
2013. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
10%

De ez hogyan történhetett azt nem tudom elképzelni .

Rottweiler-ed van vagy mi ?

Szegény állat, NÁLAD lehet a hiba, hisz ha jól elkerített lyuktalan a kerítésed AKKOR SEHOGY SEM TUDOTT VOLNA ÁTMENNI az a kutya, NEM EGYBŐL AZ ÁLLATOKON kellene keresni a hibát, hanem a gyökér gazdában !!!!!

- Hogyan tudott átmenni hozzád ha kutyabiztos a kerítésed. ????(gondolom azért mert, a te kutyád nem ment ki)

-2 Vagy a TE KERÍTÉSED volt a sz@r és a te kutyád is ki szokott szökni,csak Te nem tudod hol, vagy Sz@rsz rá .


- Jogos a kártérítés a gazdától, bár nem ér vele semmit, hisz a kutyája már menthetetlen ! :(

De elképzeled mennyi dolga volt azzal a kutyával,(gondolom Fajtatiszta volt) -már az ára is maga- eledele, gondozása.

És egyszerűen egy ilyen eset megtörténik!!!


ui: SZÉGYELLJÉTEK MAGATOKAT !!!!

Te mert elbasztad a kutyád neveltetését, GOROMBA LETT, azért támadt a másik kutyára. VAGY VALAMI MÁS OKKAL.

És A Gazdája az elpusztult kutyusnak !!

Mert nem vigyázott RÁ !!


R.I.P. Kutyus

2013. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:
vannak fenykepek.meg akkor megcsinaltam.hogy hogyan jott at?? nos azt nem tudom biztosan de van egy tippem.szoval a kutyaol a kerites mellett van,ami kb.50-75cm magas.a keritesunk sem magasabb sokkal igy szerintem atugrott.Mar mondtam neki hogy tegye el onnan de nem halgatott.kapu kulcsra be volt zarva.a keritesek felvannak ujitva,sehol egy turas stb.stb.a kutyaja egy jo 10kg-val nehezebb az enyemnel es a kapunal mikor setaltatja akkor provokalni is szokta az enyemet mert mind2 kan.mar kihivtuk az allatorvost.
2013. júl. 31. 16:05
 6/79 anonim ***** válasza:
91%
4-es, te idiota, nem tudsz olvasni?? A szomszed kutyaja ment be, es tamadta meg a kerdezo kutyajat! A kerites honnan tudod, hogy kie? A szomszede is lehet, nem? A kutya meg nem agressziv, ha vedi a teruletet, plane ha megtamadjak, es vedekezik. Remelem neked nincs kutyad.
2013. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:
nem lattam a valaszodat mikor irtam ugyhogy most leirom neked utolso.a kutyammal jartam kutyaiskolaba.jol bevan tanitva.ha nem vagyok otthon es kivan nyitva a kapu akkor sem szokik el es ezt le is teszteltuk csak hogy tudd.a szomszed kutya nmvolt kutyaiskolaba es csak azert vette hogy menozzon vele.
2013. júl. 31. 16:09
 8/79 anonim ***** válasza:
21%

Akkor ezzel Elnézést kérek, de vannak amikért nem !!!!!!!

Ezzel lehet , hogy az ő keze is benne van a dologban , de egy kicsit a tiéd is !!

Sajnálatos eset, remélem megtudtok egyezni korrekten !!! :/

2013. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahhoz sokkal több kell h egy 10 kilóval nehezebb kutyát egy másik egyetlen pillanat alatt elintézzen... Nekem ez a story sánta.
2013. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
24%
ma 16:08 Az idióta te vagy !
2013. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!