Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S mit csinaljak?

S. O. S mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Eppen aludtam amikor kint nagy visitasokat hallottam.A szomszed 100.000Ft-os kutya megtamadta az enyemet.Mire leertem a szomszed kutyaja mar halott volt.Ez minden a mi udvarunkban tortent.Most a szomszed azt akarja hogy fizessem ki a kutyat mert ha nem akkor bajok lesznek..mit tegyek??!!!??!!
2013. júl. 31. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
ja es mi az hogy azert tamadott ra mert goromba lett?? ha rad tamad v.ki az utcan akkor te hagyod hogy szeterjenek nem? a kutyam vedekezett,bar szerzett egy sebet a fejen,es egyet a nyakan.esmeg az is kiderult hogy a szomszed kutyaja nemkapott oltast,holott mar masfel eves ugyhogy az en kutyamnak is lhet meg v.mi baja.
2013. júl. 31. 16:12
 12/79 anonim ***** válasza:
91%
4# olvasd már el rendesen, mit írt, a másik kutya támadt rá az övére, miután átjött. Mellesleg ha nem tudnád, a kutyák territoriálisak, két ellenséges kanból ha az egyik bemegy a másik területére, akkor az nem neveltetés kérdése, hogy a revíren belül levő állat megtámadja-e, mivelhogy az ő szempontjából ez a jogos és helyes eljárás. Főleg, ha még a másik kezdi is a támadást.
2013. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 A kérdező kommentje:
amugy nem egy pillanat alatt tortent.mikor mar kimentem az udvarra akkor a mellettem levo szomszedok is mar kint voltak.mig leertem az udvar elejere az a hazamtol egy 20-30m-re van addigra mar halott volt.ez tortent sajnalom.nemtudom hogyan intezte el de ez tortent.az en kutyam 25-30kg de inkabb a 25 fele megy,vadaszkutya 5 eves.az ove fajtatiszta,ha kell megkerdezem milyen fajta mert hirtelen nemtudom csak az árát.
2013. júl. 31. 16:16
 14/79 anonim ***** válasza:
89%

szerintem z a gazdi csak túlzott neked. nem hiszem el, hogy ha valaki 100.000 ft-ért vesz egy kutyát, az ne legyen beoltva. lehet, hogy csak egy 10-es volt, de 100-at mondd rá, hogy úgy érezze ezzel menő.

Az esetet sajnálom majd írd le, hogy mi történt

2013. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező ÍRJÁL MÁR NORMÁLISAN A 7szentségit !!

1) ha rad tamad v.ki az utcan akkor te hagyod hogy szeterjenek nem?

MIT CSINÁLJANAK ????? o.O

v.ki meg ezeket inkább hanyagold, az intelligenciaszinted leamortizálja.

-A szomszed 100.000Ft-os kutya megtamadta az enyemet.-

HA TE ALUDTÁL EZT HONNAN TUDOD HOGY A SZOMSZÉDÉ TÁMADOTT ?

-hirtelen nemtudom csak az árát.- TE VALAMI PÉNZÜGYI ALKALMAZOTT VAGY ? Az árát tudod de a fajtáját nem ? o.O


Mi lenne amúgy ha minden részlet le lenne írva abba a kib*szott kérésbe kiegészítésként , AKKOR AZ EMBER NEM ÍR OLYANOKAT !! nah , gondolkodni ?? (-.-)

Részleteket "ideböfögsz" aztán hergeled a népet !

Azért van a sáv ott, hogy abba még mindent leírhatsz TUDTAD ????

2013. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
100%
hát a szomszéd nemigen háboroghat,a kutyád vagy a területét,vagy magát védte.Pech,hogy kimúlt,de max őt terheli felelősség.Ha ennyire idióta,hogy még rajtad követeli a kutya árát,számíthatsz arra,hogy bosszúból megmérgezi a kutyád.
2013. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
80%
15-os! Mindenki erti a kerdest, csak te nem. Nem tunt meg fel? A hiba az On keszulekeben van...
2013. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
87%
Kerdezo, szerintem a 15-os (=4-es) a szomszedod szemelyesen ;)
2013. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:

1. az ove jott az en udvaromba.az enyem vedekezni akart.az mar mind1 hogy ki gyoz,az a lenyeg hogy melyik kutya volt melyik udvaron.

2.nemtudom hogy a kutya tenyleg be volt-e oltva vagy nem,nekem azt mondta hogy nem.

3.sajnalom hogy nemtudom a kutya fajtajat ha akarod majd megkerdezem tole.

2013. júl. 31. 16:27
 20/79 anonim ***** válasza:
87%
# 15, visszavonulhatnál már, mert eddig egyetlen hasznos vagy értelmes gondolatot se sikerült leírnod!
2013. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!