Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha mostanság indulna egy MLM...

Ha mostanság indulna egy MLM cég, amiről még nagyon kevesen tudnak, szóval nagyon hamar lehetne feljutni, és a fő profilja a spórolás lenne, akkor szívesen részt vennétek benne?

Figyelt kérdés
Ez nem egy szokványos MLM lenne, korlátozások nélkül és reklámozni is szabadna.

2014. aug. 12. 16:35
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

#38 Magadra ismersz ebben a videóban? :)

https://www.youtube.com/watch?v=Rkm8nVmcmQE

2014. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
He-he :) Nem. Inkább ez Te vagy szerintem.
2014. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

"He-he :) Nem."


Persze, hogy nem, hiszen nem is neked írtam...

2014. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Minden MLM átverés ezért nem.
2014. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadónak szeretnék csupán reagálni. Bár nem vagyok érintett, nem foglalkozom mlm-el, de azt gondolom, hogy az illegális piramis, vagy pilótajáték és a klasszikus MLM közt különbséget kell tenni. Én ez utóbbiról mondanék pár gondolatot. A multi level marketing nem átverés. Miért is lenne az? Mert nem gazdagodik meg belőle mindenki? Szerintem épp ez az, ami miatt működik. Ha mindenkit gazdaggá tenne, ember nem volna a világon, aki mással foglalkozna. Jó lenne ez a világnak, a társadalomnak, a gazdaságnak? Biztos vagyok abban, hogy nem. Ebbe a rendszerbe tudatosan belekalkulálják, hogy lesz, aki feladja, akinek nem sikerül. Ettől azonban még nem átverés. Hiszen a lehetőséget megadja mindenkinek, aki kipróbálja benne magát. Sikert éppúgy ért el már ember ebben a rendszerben alacsonyabb és magasabb iskolai végzettséggel is, tehát ez nem szempont, nem lehet azt mondani, hogy csak ez, vagy csak az a réteg lehet sikeres és mindenki más, akit erre a tevékenységre csábítanak, azt átverik. A hétköznapi életben is vannak sikeresebb és kevésbé sikeres emberek. Mindenki ugyanúgy születik, ugyanúgy nő fel, csupán a körülményekben és az egyéni ambíciókban van különbség. Mégsem hiszem, hogy az életet bárki is átverésnek nevezné.
2014. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

MLM = pénzedet el-MLM!


'Nuff said.

2016. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!