Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Folyami hajós munkával mennyi...

Folyami hajós munkával mennyi pénzt lehet havonta félretenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felszolgáló vagy recepciós munkakörre gondoltam. Ezekkel mennyit lehet havonta spórolni? Megéri pénz miatt kimenni?



2014. jún. 6. 14:30
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Hát nehéz melód lesz a ezeknek akarsz kimenni, de te tudod. Nem tudom, hogy kell-e hajózáshoz papirocska, hogy te tanulómatróz vagy ezt nem tudom. De ezt mindenképp kérdezd meg ha elmész. Keresni ezekkel szerintem ha találsz egy jót akkor 600-850 euró közé taksálnám.

2014. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanulomatroz?? Hogy jon az a pincerkedeshez? :-)
2014. jún. 9. 21:58
 3/5 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy kell hozzá de lehet, hogy már nem. Mert én is akarok majd kimenni és az egyik Kapitány ismerősöm mondta, hogy kell hozzá az a papíros.
2014. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Én ilyenről még sosem hallottam, pedig már átböngésztem a hajós munkákat hirdető cégek honlapjait.

Viszont az általad megadott fizetés is nagyon kevés! havi 600 euró, vagyis 180 e Ft-ért az ágyból sem kelek ki, nemhogy 12-14 órákat dolgozzak :) SZerintem azért magasabb a fizetés egy hajós pincér esetében, én legalábbis arra számítanék

2014. jún. 12. 15:57
 5/5 anonim válasza:
Ja plusz jatt az kb. heti 100-200 euró.
2014. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!