Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetne keves munkaval...

Hogy lehetne keves munkaval jol keresni?

Figyelt kérdés
Irjatok kort, foglalkozast es hogy a munkatokkal mit, mennyit dolgoztok, mennyiert. Ja es ne keressetek hulye mlm es ugynoki munkakkal, penzemet se bizom brokerekre stb. , ha valaki felbuzdulna. Csak ide irjatok. Nem hatalmas vagyonok erdekelnek, csak realitas, azon belul is akinek jobban bejott, pl feltalat valamit, programoz kulfoldieknek stb. Foket tavmunka, passziv jovedelem erdekel, szoval hogy sok idom maradjon mellette es lehetoleg ne az esteket es hetvegeket vegyee el..

2014. ápr. 22. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár lenne ilyen :)
2014. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan terméket kell készíteni, amire az embereknek szüksége van és mivel a szükség nagy úr, így megveszik jó áron!
2014. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek 99%-a erre keresi a választ, és csak az 1%-a tudja.
2014. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
passzív jövedelmet akarsz, de nincs különösebb tehetséged? Ha az mlmen kívül találsz valamit, szólj! én nem találtam
2014. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En tudok pont olyat amit keresel ha valakit esetleg erdekel irjon privatba nem piramis nem ugynoki melo nem kell hazrol hazra menni semmi ilyesmi!! Bele mennek itt is de nem szeretnek egy uzleti tervet itt le irni egy az, hogy eleg hosszu lenne a masik meg, hogy elsore nem biztos, hogy meg ertened!
2014. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!