Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre miért mennek ki a...

Külföldre miért mennek ki a fiatalok, családjuktól távol jó csicskamelót végezni napi 12 órában?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 19:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/153 A kérdező kommentje:
Meg hogy te "új barátokkal", kicsivel jobb autóban pöffeszkedve gőgösen nézhess le azokra a társaidra, akik itt maradtak és fejlesztették a hazád.
2013. szept. 3. 22:17
 22/153 anonim ***** válasza:
64%

" a magyar állásra meg nincs dolgozó, ami fellendítené annak az országnak az iparát "


Na, innen tisztán látszik, hogy még vagy gyerek vagy, aki unatkozik vagy troll a kérdés!


Magyarországon van kb. 500.000 munkanélküli és a meghirdetett állások száma nem éri el a 20.000-et! Akkor szerinted mindenkinek jut munka, okoska?

A másik meg hogy Magyarországnak nincsen ipara! Minden a külföldiek kezén van, a pénz nem az országban marad! Ennyi, de higgy amit akarsz én maradok külföldön. És senki elöl nem veszem el a munkát, nekem maga főnököm akart direkt külföldit, mert mi nem jelentünk beteget hetente a részegségünk miatt, és mi vagyunk azok, akik elsőként érünk az irodába, de utolsóként megyünk el, ellenben az angollal, aki kibúvót keresi a munka alól! És ezt a főnököm állította! És nem csak ő, hanem rengeteg munkaadó, akit megkérdeztek a bevándorlással kapcsolatos intézetek! Nemrég Jamie Oliver is azt mondta, hogy kelet európai munkatársai nélkül egy étterme nem működne, mert az angol nem dolgozna ott. Még a londoni polgármester is, aki amúgy bevándorlás ellenes, ő is elismeri a bevándorlók jótékony hatását a munkaerőpiacra.

2013. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/153 anonim ***** válasza:
57%

"kicsivel jobb autóban pöffeszkedve"


Látom nagyon rápörögtél erre az autó témára, de az a te szűk látókörüségedre vall, hogy csak ennyit látsz az egészből! Igen, van esély jobb autóra, drágább utazásra, de pont erről beszélek, az ilyen dolgoktól lesz az élet minőséged sokkal jobb. Nem beszélve arról hogy itt az eladók valóban segítenek, érted vannak, otthon meg ha bemész egy boltba, szinte rád sem néznek, nehogy szólj nekik valamiért. Az ilyen apróságok is teszik élhetőbbé a külföldi életet. Barátkozásról már megírtam a véleményem, szüleimmel napi kapcsolatban vagyok kamerán, a többi család tagommal meg amúgy is csak évente 4-5 alkalommal találkoztam, szóval mindegy. nem tudom itt miért más a barátkozás, itt is emberek laknak, beszélgetünk, kerti partizunk, meccsekre, pubba járunk, stb, stb. és ugyanezeket csináltam az otthoni barátaimmal is, ebben sincs különbség.

2013. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/153 anonim ***** válasza:
79%

Mond.. téged miért idegesít ha valaki máshol próbál boldogulni?? Miért bánt téged ha valaki kint éli az életét?

Miért jössz te mindig a kocsikkal???

Oké: Van egy álláspontod, elolvastam, elfogadom hogy te így gondolod.. Akkor te miért nem vagy képes elfogadni hogy mások máshol akarnak boldogulni??


Tudod te csak borzalmasan irigy vagy....

Amúgy meg, az miért zavar téged ha valaki külföldön Johnnyval egy autóban élvezi az életét és megy bulizni???

Ne zavarjon.. Engem sem zavar hogy néha hülyeségeket mondasz...

2013. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/153 A kérdező kommentje:
Okoska, de 5-ből 1 állás sincs meghirdetve hirdetési portálokon. A maradék 3-400 ezer meg nem is akar dolgozni, vagy úgyis cserélődés közben hogy kik dolgoznak és kik nem alakulnak alakul ki természetesen ez a réteg. Az is te is tudod hogy kamu hogy minden a külföldiek kezén van. Van ami a külföldiek kezén van, de a többség és az emberek akik dolgoznak azok nem. Meg akkor egyetértünk, te is most elismerted hogy kellemetlenséget okozol a külföldieknek az ottléteddel, mert nem tudnak lazítani vagy szórakozni amiatt, hogy a csóró külföldi odamegy és lenyúlja a családjuk elől a munkát. Ennek persze a sok pöffeszkedő, kizsákmányoló tőkés nagyon örül. Meg kamerával nem ugyanaz beszélgetni és külföldiekkel focizni, mint magyarokkal, velük kéne fociznod és akkor a magyar labdarúgás se ott tartana ma, ahol.
2013. szept. 3. 22:55
 26/153 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindegy hogy az Okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik..

Te nagyon okoskodsz és beszélsz ám hülyeségeket..

Na én innentől kezdve letojom hogy mi a véleményed, mert nem érdekel..

Komolyan én ettől függetlenül sajnállak nagyon.. Pocsék lehet ilyen rosszmájúan élni, és osztani azt észt ami a te esetedben nincs...

További szép napot mindenkinek..Én ide már nem jövök...

2013. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/153 A kérdező kommentje:
De miért én vagyok a rosszmájú, azzal hogy kimész külföldre, pár tőkésen kívül akikhez mész és termeled nekik a pénzt, ki az akinek nem ártasz?
2013. szept. 3. 23:12
 28/153 anonim ***** válasza:
62%
Miért? Otthon kinek termelsz? A nagy tőkésnek ugyanúgy, csakhogy otthon kapsz érte 100.000 Ft-ot, itt meg 1400-1600 € nettót. Ez a nem mindegy.
2013. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/153 A kérdező kommentje:
Jó de melyik neked az első, a család, a barátaid és a hazád, vagy egyedül a pénz?
2013. szept. 3. 23:39
 30/153 A kérdező kommentje:
Én azt mondom az életben más dolgok is számítanak.
2013. szept. 3. 23:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!