Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre miért mennek ki a...

Külföldre miért mennek ki a fiatalok, családjuktól távol jó csicskamelót végezni napi 12 órában?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 19:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/153 anonim ***** válasza:
73%

Akkor maradj itthon és élvezd a langyos szarban ücsörgést.

Ez az "itthon a helyed" duma is ritka nagy hülyeség. Száz éve lovaskocsival egy nap alatt Bécsig jutottál, akkor az már a világ vége volt. Most egy nap alatt a világ legtávolabbi pontjára is eljuthatsz. Kitágult a világ, ébresztő!

2013. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/153 anonim ***** válasza:
45%

ÉN is el fogok menni és nem csicska munkára szoftvermérnök vagyok,így én kint gazdag leszek,miért ne mennék ha két havi fizuból ott lesz a Bömös,vehetek lakásokat akár itthon,egyik spanom szintén fejlesztő 14misit küldött haza anyjáéknak,na ezt itthon csináld meg sok sikert hozzá,ja meg lehet leszel 100 éves.

Az a baj pulya vagy még,neked lehet nincsenek céljaid,és igen én egy hatzalmas BMW-ben akarom pöffeszteni a s_ggem,boldogan.

Az lesz a legfőbb bajom,hogy huhh most ha elmegyünk bulizni akkor holnap meló lesz de nem kellene elcsúszni.

Igen kint tudnak élni az emberek,buliznak éjjel nappal,alap a Porsche,Merci.

Itthon lesz egy panelod és max 4-5kilós fizud max hozzáteszem.

Valaki többre vágyik,hidd el amikor hallom az uncsimat aki szintén fejlesztő,mesélte,hogy hát az egyik haverját napok óta nem érte el,mert leköltöztek Miamiba,hoppá.

Van különbség hidd el,én tuti nem csicska melóra megyek ki,mert annak tényleg semmi értelme.

2013. szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/153 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy mosogatóként vagy konyhán 12 órázni, hotelben takarítani 12 órát úgy hogy időre X szobával kész kell lenned, gyárban kapkodni, lefolyókat és wcket gyors tempóban takarítani és ilyesmik.
2013. szept. 4. 00:34
 34/153 A kérdező kommentje:
Meg onnan hogyan lépsz tovább, egyetemre, okj-re vagy szakmunkástanfolyamra, ha minden szabadidődet és energiádat teljesen elemészti.
2013. szept. 4. 00:39
 35/153 A kérdező kommentje:
Nem a leges legritkább luxusállásokra gondoltam, hogy azokra nem éri meg kimenni. Hanem csak az átlagra.
2013. szept. 4. 00:41
 36/153 anonim ***** válasza:
62%

Annyira gyerek vagy még. Nincs az országban rendes állás, gyakorlatilag nemhogy rendes, másmilyen sem. Aki kimegy, csak jól jár. És a költözés maszlaggal igazán kár dobálózni, igazán nem várhatod, hogy minimálbérből majd fizeti a sokszor 50.000-res lakásokat. Azt pedig te sem gondolod komolyan, hogy egy olcsóbb lakásért napi 4 órát ingázzon oda-vissza.

Gyerek vagy még, gyerekes.

2013. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/153 A kérdező kommentje:
De ti mindig csak a pénzzel alusztok meg a pénzzel keltek. Nem csak luxusautóval lehet közlekedni, meg nem csak 50 ezres luxuslakásokban lehet lakni. Igen, van akinek utaznia kell, nincs ezüstkanál a szájában, hanem csak egyszerűen felül a vonatra és kész. Ha kivesz egy lakást három főiskolás azok érdekes, suli mellett mellékállásból is ki tudják fizetni.
2013. szept. 4. 01:17
 38/153 anonim ***** válasza:
41%

Te nem érted még mindig,ÉLNI tudni kell.

Te nem vágysz luxuskocsira de mi mondjuk igen,mert nagyon komoly életérzést ad egy BMW 6-os mondjuk vagy egy Audi.

Igen pénzzel kelünk fekszünk mert ma minden dolog pénzbe kerül,ha meg akarod élni az életet.

Minőségi élethez elengedhetetlen,és miért ne tegyek meg érte mindent ha kaviárt ehetek nagykanállal mellette két fullos suna nyalogatja a golyójimat. :D

2013. szept. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/153 anonim ***** válasza:
10%
Aki Magyarországon csődöt mondott az nem ossza mán az észt itt !
2013. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/153 anonim ***** válasza:
70%

"Aki Magyarországon csődöt mondott az nem ossza mán az észt itt !"


Már miért is mondott volna csődöt? Azért inkább az ország a felelős, hogy tisztes munkáért lósz*rt sem fizetnek! Lehet itt jönni hazaszeretettel, családdal, mindenféle nacionalista dumával, de az ilyenekből nem tudsz megélni, gyereket nevelni.

2013. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!