Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákok, akik dolgoztok! Ti...

Diákok, akik dolgoztok! Ti hogy csináljátok? Hol dolgoztok, mennyit, és hogy megy mellette a tanulás?

Figyelt kérdés

Tudtok mellette rendesen tanulni, nem fáraszt le túlságosan? Mennyit érdemes vállalni egy héten?

A jövő héten kezdek, és szeretnék tájékozódni :)

(gyorsétterem, nappalis egyetem mellett)


2012. okt. 6. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Orvosira jartam a fovarosban.


Mellette: otthon vegezheto diakmunka az teljesitmenyberes volt sokat nem kerestem vele mert idom nem volt ra.


Utana magamnak e-kereskedelem. Jol hangzik de napi 4 oram ment el ami az orvosinal eleg nagy ervagas ha napi 4 oraban lefarasztom magam massal.

Be is sokalltam a munka miatt, a koltozesek miatt, a vamolas es nagyon sok papirmunka is jart vele allando stressz es hat ki is csusztam az egyetemrol. Kertem passziv felevet evkozben.


Mar kijottem a delressziobol, nagyjabol rendeztem magam korul a dolgokat. Oszinten nagyon tulvallaltam magam, nem kellett volna dolgozni hanem diakhitelt kellett volna felvenni akarki akarmit mond es csak a tanulasra koncentralni.


Most meg ott tartok hogy kulfoldon dolgozom es lehet a sulit is ott fogom folytatni, ujrakezdeni, ha felvesznek ebben az evben :)

2012. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jah elotte gimiben kezdtem dolgozni szorolapozast, az szornyu volt... erettsegi elott abbahagytam de meg elso felevben dolgoztam a jegyeim akkor viszont csodasak voltak szinte 4-est se kaptam evkozben mert tudtam hogy van este 2 oram vagy reggel hajnalban megtanulni szoval nagyon szorosra vettem a figurat meg a hazit mar amikor feladtak volt hogy szunetben megirtam.


De a gimit nem lehet osszahasonlitani egy orvosi kovetelmenyeivel. Es sajnos elszamoltuk magunkat hogy mennyire birom, meg anyum mar ugy volt vele hogy ha akkor dolgoztam utana is tudok dolgozni majd egyetem mellett, meg hat penze se nagyon volt... de mondom ha visszamehetnek az idoben akkor inkabb diakhitel...

2012. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!