Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól döntöttem amikor elmentem...

Jól döntöttem amikor elmentem dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Idén érettségiztem és bár az érettségi is jól sikerült, valamint középiskolába is 4-es tanuló voltam nem a továbbtanulás, hanem a munka mellett döntöttem.Egy gyárban dolgozom 3 műszakban és egy hónap után úgy érzem kezdek kiégni.Olyan rossz látni, hogy minden haverom, ismerősöm még a nálam jóval gyengébb tanulók is mennek egyetemre én meg a gyárban szívok.Hogy miért döntöttem így?Pénz... De már kezdem bánni.A másik pedig az, hogy annyira lenéző velem mindenki azóta, mióta elkezdtem dolgozni.Alja munkának tartják és folyton azt kérdezgetik, hogy nem lett volna e célszerűbb továbbtanulni?Ti hogy látjátok?Rosszul döntöttem?
2023. aug. 10. 17:13
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Mivan nem mersz utána nézni makikám?Tudod mindenki magából indul ki😘
2023. aug. 11. 12:27
 32/44 anonim ***** válasza:
26%
Kaptál elég sok választ a kérdésedre hogy nem jól döntöttél, de még mindig itt vergődsz...
2023. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%

:D :D :D :D :D

Most nézzétek meg mit csinál.az impotencia az emberrel, ilyen lesz, mint a kérdező.

2023. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
79%

Ezek alapjan nagyon messze az a brutto 600..


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2023. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
Csak vergődik tovább...
2023. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Vergődök jól van legyen.Profession.hu-n nézzetek utána és én innentől kezdve befejeztem a beszélgetést
2023. aug. 11. 13:31
 37/44 A kérdező kommentje:

:D :D :D

Figyelj prolikám ha te ettől jobban alszol, akkor jelents mindenképpen

2023. aug. 11. 15:09
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Amit en neztem Schaefflert ott sehol nem volt berezes irva a betanitott szalagmunkara. Az volt irva hogy a regioban kiemelt fizetes, meg hogy evi 450 cafi.


De mondtam mar, siman mutathatnal egy berpapirt es akkor meg elnezest is kernek. De nem teszed meg, mert nincs mit mutatnod. Pedig csak siman kihuzhatnad az erzekeny adatokat es csak a netto atutalt osszeget kellene mutatnod.

2023. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Szombathelyi schaffler?
2023. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy a betanitott munkások felére mar nem lesz szükség 20 ev múlva. Hiba erre berendezkedni. Keresett egyetemi diploma vagy, szakmat kell szerezni
2023. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!