Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek helyesen döntöttem...

Szerintetek helyesen döntöttem hogy felmondtam?

Figyelt kérdés

Érzem hogy belül rossz érzést érzek hogy felmondtam, most hogy Hétfőn kezdek az új helyen is új társaság be illeszkedni arra gondolni hogy menni fog e a munka és hogy megfelelő leszek e nekik a Fastron-ba Ónozó üzemben lemez megmunkálásnál.


Prettl-be szeretem járni főleg a fröccsöntést szeretem csinálni mint soron dolgozni, az egyik műszak vezető be rakót egy rossz sorra ami elég nehéz (sok kolléga szerint is) mindig le nyomtam a vezetéket vissza jött és mondták a betanítok selejt nélkül kellene csinálni és gyorsabban, aztán be adtam a felmondást de vissza raktak a helyemre és vissza mondtam (monda a műszakvezető az utolsó esély, aztán elkezdett szívatni hogy egy órát minden nap menyek másik sóra fröcsizni de utána menjek a helyemre föcsizni de ha nem lesz meg a mennyiségű darab a ládában akkor nem tud elengedni 1 nap szabira (házat csináljuk itthon és azért kellet volna 1 nap szabi). Mikkor vissza mondta a felmondást be mentem a műszakvezetőhöz és elkezd a gép előtt az irodában feszíteni a karjával és mondja mi van haver vissza mondanád és ha vissza raklak megint felmondanál haver.

Úgy volt hogy szabit kapok a papír szerint mikkor felmondtam végleg de változott és le kellet dolgoznom és inkább ki fizetik de a másik műszakvezető mondta hogy ha nem jövők be és elmegyek orvoshoz akkor a apeh-ot rá küldik az orvosra és mondta most jól meg kellene szívatnom téged 12 órában 2:45-ig délutáni műszakban. Tavaly volt hogy fájt a fogam eléggé nagyon és felhívtam a műszakvezetőt hogy nem tudok menni mert fáj a fogam aztán ezt mondta b@zd meg nem megy a sor gyere be kapjál be egy gyógyszert és gyere be (éjszakás voltam), aztán az éjszakás műszakvezető oda jött hozzám mosolygót és mondta neki is fájt már mikkor a kenyér darab be ment a foga közé, 2 napot bírtam és haza mentem már a fájdalomba aludtam el mert semmi se hatót, anyám mérges volt hogy mennem kellet.

195 ezret kaptam még tavasz elején de most már 187-184 ezreket kaptam. Sokan felmondanak a cégnél a sok b@ogatás miatt is gyere ide gyere oda meg a fizetés miatt is hogy lefelé megy.

20 éve ott dolgozó kollégának is tele van már a micsodája az egésszel.

Pár sor már megszűnt és majd fog is még, de lehet meg is szűnik a cég mert sokan el mennek már.

Amikkor túlóráztam nekik király vagy köszi hogy be jössz, de aki csal a fröcsin kamu darab számokat mond be és le is lett buktatva azt nem b@gatsák.


Annyira meg szoktam már a helyet a kollégákat hogy nehéz elengedni, de lehet majd egyszer még vissza megyek.

Három műszakban jártam, ahová megyek ott csak 1 műszak van 140 ezret kapok 1200-1400 órabérbe.


Igazgató semmire se költ max csak az egyik sóra ami jó pénzt hoz neki, oda megy az igazgató sori dolgozókhoz nem beszélgetünk hanem dolgozatok.

Inkább gépeket kellene jól megcsináltatnia karbantartatnia és légkondit mert olyan meleg van ott hogy egy gép is ki gyulladt.

Egyik lány kolléga mondta ne akarjak ide vissza jönni mert ő meg bánta és szerinte meg fog szűnni a cég de ha kap egy hívást megy is el.


Prémiumot is elveszik.

3 Hét-ig délutános voltam még is kevesebbet kerestem mint előtte.



2022. aug. 20. 23:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Annyit még hogy a sok monoton munka miatt elkezdett fájni a kezeim és a jobb csuklómnál lett egy csomó, úgy volt hogy kell majd műttetni de elvileg még sem kell csak ha nagyobb lesz.
2022. aug. 20. 23:18
 2/12 anonim ***** válasza:

Melyik megye ez?

180-190 ezer keves nagyon 3 muszakba..

140 ezer nagyon keves..

azt jol tetted hogy felmondtal de nincs olyan munka ami jobban fizet? Ilyen arak mellett ez keves..

2022. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincs, 4 műszak 12 óra 260 ezer


Vagy szerinted menjek majd vissza?


Tolna megye.

2022. aug. 21. 00:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vissza ne menj mert mégjobban köcsögök lesznek..

Mostmár vágj bele az új munkába, aztán ha lesz jobb menj tovább, előre menj ne hátra :)

2022. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért viselkednek így, mikor túlórázni voltam jó voltam.


Egyik kollégám nem akart sora menni dolgozni ínkabb ott rakták ketten a fröccsöntőt, de jött a műszak vezető mondta neki itt vered a fodat nagyon gyorsan húz a ádéemre szórakozol velem, kismama műszakban keres 150-160 ezret a kolléga.

2022. aug. 21. 06:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Az egyik íródista már nem is köszön vissza meg az egyik műszak vezető sem, még ők vannak megsértödve.
2022. aug. 21. 06:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyenekkel foglalkozni. Ez kizárólag őket minősíti, nem Téged! Lépj tovább...
2022. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igaza van a 7nek
2022. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó éreztem magam ott, csak mikkor elkezdek felmondani az emberek akkor elkezdték az embereket ősszel vissza rakni, éjszaka éjszaka, délután délután, délután éjszaka stb műszakokban, tervezni se lehetett már egy ideje és mindig Pénteken tudtuk meg.
2022. aug. 21. 11:11
 10/12 A kérdező kommentje:

Attól munkába állhatók holnap még nem érkeztek meg postán a papírjaim tb kis könyv stb?

Valamelyik nap már meg kell jöjjön, Csütörtökön adták fel.

2022. aug. 21. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!