Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két részletben adott fizetésre...

Két részletben adott fizetésre létezik jóhiszemű magyarázat vagy ez csak simli csalás lehet?

Figyelt kérdés

Évek óta dolgozom itt a béremet mindig utalva kaptam. Pár hónapja az a játék megy hogy a béremet a minimálbér erejéig megkapom utalva, és a többit kp-ban kézbe.


Miközben a munkaszerződésem (bruttó 250) nem változott.

Lehet erre jóhiszemű magyarázat?


Én egy magyarázatot tudok elképzelni és semmi mást.

A munkáltató a hátam mögött csalva-simlizve átjelentett minimálbérbe.


Létezik más magyarázat?


2021. jún. 23. 08:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

MOST MONDTAM EL

NYOMD KI AZT A BASZÁS CAPS LOCKOT

ÉNIS azt csináltam most

odaballagsz, rákérdezel, ha elmondja mondod hogy jobb lenne ha visszajelentene annyiba amennyibe voltál

2021. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
De te nem is AKARSZ tenni semmit! Akkor meg mit nyüzsögsz tejbepapi?
2021. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

"odaballagsz, rákérdezel, ha elmondja mondod hogy jobb lenne ha visszajelentene annyiba amennyibe voltál"


És szerinted megteszi majd puszira mikor egy csomó pénzt spórol azzal a járulékok miatt hogy engem minimálbérben futtat.... ébredj már fel!

2021. jún. 23. 09:18
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

#23

Cseszd meg az alap kérdésben magyarázatot kértél, hogy mi lehet ez. Nem azt, hogy mit csinálj utána. Ezért mondtam az ügyfélkaput. Azt most nyomatod, hogy utána mit csinálj. Akkor szépen feljelented őket, lemészárolod őket, lemészárolod magad, felmondasz, stb.

2021. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Uncsiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

"De te nem is AKARSZ tenni semmit! "


Melléduma!!! MIT TEGYEK? MI olyat tehetek amit ha megteszek még másnap is lesz állásom? Rákérdezek? És? Azzal megoldódik? NEM.

Hát akkor?

2021. jún. 23. 09:18
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Sok munkáltató csinálja így hogy több pénze megmaradjon, de közülük sok honorálja is azzal hogy megdobja egy kicsivel a fizudat. Igaz kevesebb adót bírnak tőled vonni ami később gázos lesz :/ de ilyen világot élünk sajnos
2021. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

"Cseszd meg az alap kérdésben magyarázatot kértél, hogy mi lehet ez. "



Mellesleg ERRE SEM KAPTAM Még 1 db magyarázatot sem.... ugyebár-.

2021. jún. 23. 09:19
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Tejbepapi, te két fogpiszkálót nem tudsz önállóan keresztbe rakni, most sem fogsz csinálni semmit. Fogadd el, ez a helyed az életben és a társadalomban. Vedd be a Frontinod, pihenj egyet a nagy kánikula előtt.
2021. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

"Sok munkáltató csinálja így hogy több pénze megmaradjon, de közülük sok honorálja is azzal hogy megdobja egy kicsivel a fizudat."


Hát nekem a megkapott pénzem összességében 1 fillérrel se nőtt!! Akkor NEKEM EBBEN MI A BIZNISZ?

2021. jún. 23. 09:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!