Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő alatt találtál új...

Mennyi idő alatt találtál új állást és hogyan kerestél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, aki bármi miatt állást kellett váltson,mennyi idő alatt talált magának új állást és hol/hogyan kereste? Úgy alakult, hogy én most már 2 hete aktívan állást keresek, és vhogy a cegek lassabban reagálnak, mint ahogy én azt gondoltam. Eddig mindössze 4 állásközvetítő céghez jutottam el személyes interjúra, és 3 cégnél voltam telefonos interjún. Abból az egyik már elutasított. 11 céghez pályáztam ezidő alatt, 15 különböző pozicióra.Bektek milyen tapasztalataitok vannak? Milyen gyorsan/lassan reagálnak a cégek? Budapesten keresek állást.

2019. szept. 7. 16:14
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
55%
#29: mert te pontosan tudod hova ment és mit fog csinálni? Kicsit mintha leszólnád a munkáját úgy érzem.
2019. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!