Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő alatt találtál...

Mennyi idő alatt találtál állást, amikor nem volt?

Figyelt kérdés
Kérlek azt is írd meg, hogy az ország melyik részén.
2017. márc. 2. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus óta keresek, hetfon kezdek.
2017. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Bp. Pályakezdő diplomás, TTK
2017. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hmmm...Én 6 éve végeztem az egyetemen,(most már az 5. szakmámat szerzem meg) azóta munkát keresek,közel 600 önéletrajz kiküldésén vagyok túl. Ha Bp.-n laksz nincs okod a kesergésre, pár hónap alatt találsz valamit,viszont ha nem....(ahogyan jómagam se),az idő végtelenné válik. Közfoglalkoztatottnak,közmunkásnak nem akarok jelentkezni,mert úgy tapasztaltatam,hogy onnan vajmi esély van a kitörésre.Ha a családi okok nem tartanak vissza és beszélsz idegen nyelven,menj külföldre (bár az is irgalmatlan nehéz,ha nincs ismerősöd).


30\L Pécs

2017. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy ezt leírtad.

Teljesen megértelek, én is vidéken élek és itt csak szakmunkás lehetőség van, de legfőképpen gyárakba keresnek embereket "robot" munkára. Budapesten sikerült találnom friss diplomásként egy kezdőhöz képest szerintem jó fizetésű állást, igaz 1,5 hónapba telt, valószínűleg vidéken évek kellettek volna hozzá.

2017. márc. 9. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
én február közepe óta vagyok állás nélkül de azóta semmi :/ 1 állásinterjún voltam szerintem esélyes voltam de mégse engem választottak :S 22f Miskolc
2017. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!