Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te hogy találtál állást?...

Te hogy találtál állást? Melyik netes oldal vállt be?

Figyelt kérdés
jobmonitor, profession, cvonline, nfsz, kozigallas ezeket szoktam nézni fel is vagyok iratkozva hírlevélre, 2 hete lettem megint munkanélküli de már belefáradtam a folytonos keresgélésbe meg,hogy sehonnan se hívnak. Előző munkahelyemet szerettem erre 3 hónap után elküldtek mert nem bírták fizetni a bérem :( 22 f Miskolc

2017. júl. 19. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan azt az állást, amiben elhelyezkedtem és dolgozom jelenleg is majdnem 3 éve, azt a Munkaügyi Központ oldalán találtam.

Amúgy sajnos ez önmagában nem elég, hogy te csak az oldalakat böngészed, pluszban nem árt, ha csak úgy is beadod néhány helyre az önéletrajzodat, ha nem is keresnek embert, de elrakják az önéletrajzodat, mert bármikor lehet üresedés és akkor talán megkeresnek.

2017. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mostani melómat linkedinen. Újat is csak ott keresek.
2017. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
linkedin-en csak diplomás állások vannak nem?
2017. júl. 19. 20:55
 4/7 A kérdező kommentje:
linkedin gagyi szerintem kevés állás van fent rajta...
2017. júl. 19. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Mostani munkahelyemhez egy telefonszamott adott egyik meg regebbi volt kollegam, hogy hivjam fel, embert keresnek. nem volt terbe valtas de a penz nagy ur. elozo munkahelyem meg engem keresett meg telefonon hogy nem e dolgoznek ott. halisten egy erettsegivel b jogsival meg egy jo szakmaval amiben jo is vagy sokat csorog a telefon hogy nem e mennel hozzajuk dolgozni. havi 2 hivasom biztos van, de van olyan honap amikor van vagy heti 3.
2017. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nálam nem csörög :))
2017. júl. 19. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:
profession, cvonline, careerjet, allasok.net, jonline, workania, jooble, indeed, szárnyas fejvadász ez a napi rutinom
2017. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!