Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MLM - Multi level markering...

MLM - Multi level markering átverés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke, de sajnos bedőltem egy MLM cégnek. Szeretnék kiszakadni belőle, van valami teendő ilyenkor, vagy elég ha csak szimplán abbahagyon? (Pl meg kellett adni adószámot, ilyenekkel nem lesz probléma?)

#MLM #Forever #NuSkin #online networking
2019. júl. 19. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól választottál MLM-et, akkor nem kell félned attól, hogy összedől. Különös tekintettel arra, hogy a piramisok a világtörténelem legstabilabb építményei. Azok akkor is állnak, amikor már minden más összedől...


Szóval, a buta gagyihuszárok (pl. te), jobb, ha lapítanak a szarban, s bár neked is nyakig ér, még mindig imádkozhatsz, hogy ne hullámozzon :D :D :D

2019. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
88%

Nagy szavak, kisapám, csak a gond az, hogy az MLM piacrészesedése világszinten a 2 százalékot se éri el, de azért nyugodtan képzeld magad valakinek a Ponzi-sémáddal :D

Az MLM utolsó csodálatos szereplése Albániában polgárháborút és 15 ezer halottat eredményezett, persze erről ti MLM-zombik mélyen hallgattok...

Szánalomtenger. Vagy inkább óceán.

2019. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
0%

Albániában nem MLM okozta a problémát, baromira tájékozatlan vagy (vagy sokkal inkább egy szánalmas, buta troll!).


Annyi eszed van, mint amennyi a laposföld vallás híveinek :D :D :D


Csoda, hogy képes vagy lélegezni.

2019. aug. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
87%

Mert te aztán tudod, MLM-zombikám, hogy Albániában mi okozta a problémát

Még véletlenül se a szent MLM, ugye! Biztos az Érmelléki Kuglófember volt!

Te pedig, kérlekszépen, közgazdaságügyileg analfabéta vagy, mellé még mélységesen ostoba is.

Csak hogy tudd, kisapám: az imádott üzletmodelled piacrészesedése a 2 százalékot se éri el világszinten. Jellemzően már csak a magadfajta örökvesztes balekok támogatják az ilyen rendszereket, akinek a 8 általánosa sincs meg, és minden másra tökéletesen alkalmatlan.

De őrjöngjél csak nyugodtan, hisztizz, csapkodd a feneked is a földhöz, úgy az igazi!

2019. aug. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy ezerszer leírod a butaságaidat, még nem válnak igazzá.


Menj inkább vissza takarítani, mert a főnök le fog cseszni, hogy megint lógsz a melóból!

2019. aug. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
85%
Ne magadbol indulj ki, MLM-zombikám, nekem van végzettségem is és jó fizetésem is - ami neked sohase lesz a röhejes kis piramisjátékodból. Szedheted majd a sörösdobozt az autósztráda mentén 47 ezer nettóért. Jusson eszedbe, hogy valaki valahol jó nagyokat röhög rajtad, lúzer.
2019. aug. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
0%

Elszégyellnéd magad, ha látnád az életszínvonalam :D :D :D


Igaz, veled ellentétben én sohasem dolgoztam "fizetésért".


Én világéletemben profitért dolgoztam.


Figyi, tényleg menj, mert már sivalkodik a főnököd :D :D :D

2019. aug. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
85%

Tudjuk, ti mind csiliárdosok vagytok, méghozzá munka nélkül...

Dolgoztál te, kisapám, a 8 általános faiskoláddal még rendőrnek se kellenél, olyan szinten agyatlan vagy. De azért játszd meg nyugodtan az internetes mesehőst, óvodában is a meseórát szerettem a legjobban :)

2019. aug. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
12%
"Tudjuk, ti mind csiliárdosok vagytok, méghozzá munka nélkül..." ezt a közgázon tanították neked?
2019. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
68%

Közgázon azt tanították nekem, hogy befektetett munka nélkül senki nem lesz csiliárdos. Még tisztességtelenül se.

Persze akinek még érettségije sincs, az úgyse fogja fel, azok állnak be MLM-átverésbe ahol a legtöbb pénzt ígérik a legkevesebb munka árán.

2019. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!