Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MLM - Multi level markering...

MLM - Multi level markering átverés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke, de sajnos bedőltem egy MLM cégnek. Szeretnék kiszakadni belőle, van valami teendő ilyenkor, vagy elég ha csak szimplán abbahagyon? (Pl meg kellett adni adószámot, ilyenekkel nem lesz probléma?)

#MLM #Forever #NuSkin #online networking
2019. júl. 19. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
37%
Azt ugye nem gondolja komolyan senki sem, hogy prémium minőségű terméket diszkont áron fog kapni? Melyik cégnek érné meg a prémium termékét gombokért eladni? Ekkora hülyeséget még nem hallottam. Gondoljunk csak bele, azt a prémium terméket elő kell állítani, ami nem gombokért fog történni. De ő adja el gombokért, mert mlm-en keresztül forgalmaz. Akkor az nem prémium minőség, hanem annak beállított közép vagy alsó kategóriás cucc. Na ennyit erről.
2019. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
19%
A diszkont ár nem azonos a "gombokkal".
2019. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
88%

"Tudod, barátom, az MLM-ben mindenki maga dönt arról, hogy balekot / lúzert "szervez be", vagy elégedett vásárlókat, s üzlettársakat csatlakoztat egy profi rendszerhez.

Én az utóbbit csinálom, közel 30 éve, s elég jó a buli :D"

------------------------

Miért van az, hogy minden sikeres, milliomos MLM-es mindig foggal-körömmel védi a munkáját? Miért nem röhög a kritizálókon és számolgatja otthon a millióit?

Hallott már valaki olyat hogy egy Java-fejlesztő vitázik netes fórumokon hogy milyen jól keres? Ezt mindig csak az MLM-esek (meg az online pókeresek) csinálják. Talán mégsem megy annyira jól az üzlet és ezért harcolnak állandóan hogy márpedig ez mennyire tutisiker?

2019. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
0%

Viktorious, azért mielőtt elhiszed, amit leírtál, előtte nézd meg, hogyan élnek az MLM-esek!

Hol, hogyan élnek, milyen házban, milyen autókkal járnak, s mennyit utaznak...

2019. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
100%

Viktorious.: de van ilyen.😃 hardverapron levo forumon a ki mennyit keres topik. Ott multkor egy nem it-s beirta, hogy nem is nagyon mer ide irni, mert csak a magas fizetesekkel rendelkezo informatikusok irkalnak ide. Talan van aki erettsegivel vagy mas mernokivel felvallalja a fizeteset de ennyi, ott is esetleg osszeroffennek az emberek.


A temahoz is hozzaszolva, legalabb belatta a kerdezo, hogy butasagot csinalt es valoszinu egy erettsegivel rendelkezo huszas eveit elo fiatal, mert a legtobb ilyen szervezet ezzel az atlaggaleletkorral rendekezik es meg okos volt, hogy abbahagyja.

2019. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
100%

"Viktorious, azért mielőtt elhiszed, amit leírtál, előtte nézd meg, hogyan élnek az MLM-esek!


Hol, hogyan élnek, milyen házban, milyen autókkal járnak, s mennyit utaznak..."

------------------------

Megnéztem. Az összes MLM-es akit ismerek, illetve az összes MLM-es akik facebook-on hirdetik a "Rabszolga akarsz lenni egész életedben" című hazug hipnózist, illetve az összes ember akit élőben láttam az előadásokon amikor még zsenge koromban engem is hülyítettek... mind-mind igénytelen, lecsúszott, iskolázatlan, kövér, középkorú háziasszonyok, meg bőrdzsekikkel seftelő porszívóügynökök.

Soha, egyetlen jól szituált MLM-est nem láttam még. Lehet hogy a 0.1%-uk ilyen mert jó helyen voltak jó időben, így a sok maga alá beszervezett lúzer balek tukmálja a nagyszüleire a sok túlárazott szemetet amiből ő kap vaskos jutalékokat... lehet van ilyen. De a túlnyomó többsége az MLM-eseknek igénytelen panelproli.

Ez volt az első riasztó jel az előadáson. Körbenéztem, és olyan szinten proli suttyókat láttam hogy egyszerűen nem tudtam közösséget vállalni velük.

2019. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy arra válaszolj már, ha ennyire bombaüzlet az MLM, akkor miért jelent szitokszót nagyjából mindenhol? A "hidegburkoló" miért nem szitokszó? A "logisztikai asszisztens" miért nem szitokszó? A "recepciós" miért nem szitokszó? Ezek között is bőven vannak kóklerek. Miért csak az MLM a szitokszó?


Aztán ebbe a bomba üzletbe miért vesznek fel MINDENKIT aki jelentkezik? Ide nem kell se önéletrajz, se semmilyen kvalifikáció, se diploma, se nyelvvizsga, se semmilyen tapasztalat.... mindenki azonnal született üzletember? Mindenki mindig alkalmas?


Aztán: miért CSAK vállalkozóként lehet MLM-ezni? Miért nem veszi fel a cég magához az illetőket? Miért nem fizet havi fizetést, mint minden normális cég a világon? JAHHHH, csak nem azért mert nem akar a cég adót meg járulékokat fizetni a munkavállalóik után? Dehát ha olyan sikeres itt mindenki akkor miért baj az a kis járulék? Talán mert mégsem sikeres mindenki? Talán mert 90%-os a fluktuáció? Talán mert az MLM-esek nagyrésze soha nem ad el semmit? Ugye nem ezért?

2019. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
0%

#27

"miért jelent szitokszót nagyjából mindenhol?"

Akik ezzel foglalkoznak azoknak nem jelent szitokszót.


"miért vesznek fel MINDENKIT"

Az MLM egy másfajta üzleti modell.


"miért CSAK vállalkozóként lehet MLM-ezni? Miért nem veszi fel a cég magához az illetőket?"

Az MLM egy másfajta üzleti modell.

2019. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
94%
Igen, azt tudjuk hogy az MLM egy másfajta üzleti modell.Hazug, lehúzó, manipulálás az mindenképp egy másfajta üzleti modell. A bankrablás is egy másfajta üzleti modell. Meg a gyarmatbirodalom kiépítése is egy másfajta üzleti modell.
2019. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
100%
Azt tényleg érdekes, hogy az összes mlm-es úgy viselkedik, mint egy szektás. Foggal, körömmel védik a hülyeségüket. Itt aaz új őrület a innofit. Megnéztem a honlapjukat, egy nyamvadt elérhetőség sincs feltüntetve, ami tudtommal kötelező. Ja és úgy adják el az egészet, hogy vedd meg a belépő csomagot 200 ezerért. Ami most csak neked 50%-kal olcsóbb. A videók azok is viccesek. Úgy van megrendezve, mintha egy irodában lenne. A háttérben pedig oda van vetítve egy kamu iroda az ablakon kinézve meg felhőkarcolók. Magyarországon hol van felhőkarcoló? :D céginfon is utánuk néztem. Ott van a címük egy kis faluban van bejegyezve, Csomád a település neve. Ezzel még nem is lenne baj. Viszont a címre egy fapellettel foglalkozó cég is be van jegyezve. Az egész épület akkora lehet, mint egy 3-4 lakásos társasház. 1 vezetőjük van és 12 tulajdonos. És 1 azaz 1 alkalmazott. A facebookon nyomatják a mantrát, hogy közel 3 milliót keresett az egyik szektás. 8 v 9 hónap alatt. A honlapon ugyan az az ember 800 ezret keresett 8 hónap alatt. Akkor most melyik az igaz? A másik meg a cég nettó tavalyi bevétele 30 millió volt. Na akkor kb a 12 tulaj szétosztotta maga között a pénzt.
2019. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!