Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MLM - Multi level markering...

MLM - Multi level markering átverés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke, de sajnos bedőltem egy MLM cégnek. Szeretnék kiszakadni belőle, van valami teendő ilyenkor, vagy elég ha csak szimplán abbahagyon? (Pl meg kellett adni adószámot, ilyenekkel nem lesz probléma?)

#MLM #Forever #NuSkin #online networking
2019. júl. 19. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
62%
Hogy érted, hogy átvertek?
2019. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Lehagytam az idézőjelet :) arra gondoltam, hogy könnyű, gyors meggazdagodás, stb, és hát annyian mdgkerestek, végül beadtam a derekam, de mind hiába, ez nem nskem való.
2019. júl. 19. 16:10
 3/74 anonim ***** válasza:
89%
Nem. egyszerűen csak hagyod őket a francba.
2019. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
77%

Könnyű meggazdagodás nincs, ha ilyet mondtak akkor az hazugság. Az ilyen fajta mlm-es ügynököket rühellem, mert szét kell kamuznod magad, hogy egyáltalán valakiben megforduljon, hogy belép a hálózatba.


Amúgy hagyod őket szimplán, nem veszed fel nekik a telefont, és ennyi.

2019. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:

És mikor megvásároltam a kezdő csomagot (nekem felselgesek voltak, felét el sem hasznaltam) elertem az első szintet, ahol már üzletépítő vagyok. 2 napig bírtam kb. Nekem megalázó volt, hogy másokra kellene rábeszélnem dolgokat.

Szóval akkor elég, ha csak hagyom, nem kell semmiféle bejelentést tenni a cég felé, stb?:)

2019. júl. 19. 16:24
 6/74 anonim ***** válasza:
78%
Én mondjuk a helyedben mondanám, hogy ez nem nekem való, csak az a gond, hogy majd győzködni fognak, és nem akarnak elengedni, erre készülj fel. Szóval csak határozottan. Valószínűleg megjegyzést is tesznek, ez a stílusuk általában. Utána nem beszélnék velük többet.
2019. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
70%
Én még plusszban a hajukra kenném a fel nem használt cuccot, amiket annyira istenítenek:D
2019. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
71%

Azért olvasd el alaposan a szerződést, hogy mit is írtál alá.

Utána az se lenne baj ha elolvasnál pár könyvet munka érték elméletekről. Akkor majd nem fogsz utána olyasmiben hinni, hogy aprópénz befektetésével kevés munkával gyorsan meggazdagodhatsz.

Gondolom vállalkozóit nem váltottál ki. Ha igen, akkor gyorsan vissza kell adni.

2019. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
17%

Számomra elég hihetetlen ez a történet.

Te mit szólnál egy olyan kérdéshez itt a GYKn, hogy:

"Programozás - átverés?

Nem vagyok rá büszke, de sajnos bedőltem egy szabadúszó programozónak, aki azt mondta, hogy könnyen, gyorsan meggazdagodhatok. Megvettem egy erős gépet is, de 2 napig bírtam"

2019. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
84%

@kituggya


Na pont ezért kerülget a visítófrász az MLM-től, mert tele van ilyen félrebeszélő manipulatív szélhámosokkal.


A példád olyannyira életszerűtlen hogy az már fáj.


1. a programozó vállalkozó nem fog képzetlen balekokat keresni, mert abból nincs semmi haszna.


2. tételezzük fel hogy a számítógépet a példában lévő delikvens nem a programozótol vette, tehát haszna abból sem származik.


Ezzel szemben az MLM-esek nagyon is érdekeltek abban hogy a szerencsétlen balekokat berángassák a rendszerbe a mézes mázas ígéretekkel, akik megveszik az 50ezer Ft-os kezdőcsomagot, amiből ők jutalékot kapnak. Lehet hogy ezek az emberek aztán nem lesznek sikeres hálózatépítők, de ők is behozzák a két kis balekjukat, akikből a felső ember szintén pénzt kap. Aztán ez így megy tovább, meghintáztatnak 10 embert a mesés gazdagság ígéretével, aztán abból talán lesz 1 sikeres hálózatépítő, a többi meg csak bukott az egésze, és ment a levesbe. Ezt ők is tudják hogy így van, de hát ezt nyilván nem nagyon hangoztatják a nagy "sikerszemináriumokon".

2019. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!