Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MLM - Multi level markering...

MLM - Multi level markering átverés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke, de sajnos bedőltem egy MLM cégnek. Szeretnék kiszakadni belőle, van valami teendő ilyenkor, vagy elég ha csak szimplán abbahagyon? (Pl meg kellett adni adószámot, ilyenekkel nem lesz probléma?)

#MLM #Forever #NuSkin #online networking
2019. júl. 19. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
81%
A másik dolog a céges autó. Azt mondják 2-3 hónap alatt összejön. Ha nem, akkor se csüggedj, nyomjad tovább a rizsát és összejön majd. Ja és a leader csomagjuk valódi értéke 1.5 millió forint, de neked 100 ezerért odaadják és egyből középvezetővé képeznek. Mindent megkapsz ezért az összegért. Aki a videón szerepel vigyorogva adja elő, van olyan pont, ahol majdnem elneveti magát, hogy mekkora hülyeséggel kell beetetni az embereket. :D
2019. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
0%

@Viktorious


“Amúgy arra válaszolj már, ha ennyire bombaüzlet az MLM, akkor miért jelent szitokszót nagyjából mindenhol?”


Művelt emberek körében nem jelent szitokszót. Sajnálattal olvasom, hogy te.nem tartozol közénk, hisz számodra igen. Pedig ebben az országban régóta lehetőség van bárki számára továbbfejlődni, mint a 8 általános. Miért nem élsz e nagyszerű lehetőséggel?

2019. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
87%
Művelt emberek... bruhahahah, voltam már MLM-es előadáson. Kivétel nélkül elhízott, szakadt, sikertelen prolik. Az egyetlen jól szituált embertípus ott a naív fiatal pályakezdők voltak, akik még nem estek át az MLM-tűzkeresztségen. Az összes többi lecsúszott suttyó. Rossz volt végignézni a tömegen.
2019. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
0%
Viktorious, aki már volt MLM-es rendezvényen, az tudja, hogy hazudsz. Nem kicsit, nagyon.
2019. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
85%

utolsónak


[link]


szerintem te kamuzol össze-vissza

2019. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
0%
Milán barátom nem az MLM-ről írt, hanem a pilótajátékokról. Értő olvasás megy?
2019. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
85%
Te agyhalott, ugyan azt a dumát nyomtad már egy csomó válasznál, mint amit leírt. Te agyhalott, már viktorious is rávilágított, de nyomod a szektás maszlagot.
2019. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
0%

Az nem kérdés, hogy itt ki az agyhalott.


A butaságaiddal a tényeket sohasem fogod tudni megváltoztatni.

2019. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
85%
Milyen tények ember? Semmit nem ér a terméketek, azt nem veszitek észre, hogy a gyk-n egyetlen egy sikeres üzletember vagy cégvezető nem mentegeti a termékét. Nagy ívben sz...rik rá. De nektek úgy elvették az agyatokat, hogy ezt már fel sem fogjátok vagy észre sem veszitek. Minden trollra vagy épp eszű emberre ugrotok, hiszen meg kell védeni a szektát. Mivel kiadta a nagyvezír parancsba, hogy aki ellene van az mind tudatlan csak ti vagytok a mindent is tudó kisebbség. Ennyi beteges, átvert embert még életemben nem láttam, olvastam. De nekem mindegy is, a pénzem megvan ti meg, ha nem lesz már mit enni és a szociális kapcsolataitok is leépült, még talán ott lesztek egymásnak. Ha a nagyvezír épp megismer titeket. :D
2019. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen, mikor összedől a piramis, hirtelen az összes MLM-huszár eltűnik és szép csendben lapít, mint szar a gazban.

Szeles éjszakákon még azt is hallani vélem, ahogy csikorgatják a fogaikat.

2019. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!