Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 10. 000. -ft-om van hó végéig....

10. 000. -ft-om van hó végéig.5. -én lesz fizetés. Hogy jöjjek ki ennyiből? Csak élelmiszerre kellene, a tisztálkodó-és egyéb szereket már beszereztem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 12:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 baranyi kálmanné ***** válasza:
71%
14:11 Sajnos nem mindenki kap kész lakást,és nem mindenki tud félre rakni csak úgy pár mollio forintot .Nem mullokat keresünk havonta csak 90000-100000 Ft.ÍGY EGÉSZ ÉLET KEVÉS VOLNA HOGY FÉLRE TUDJUK RAKNI EGY LAKÁSRA.Őrűljneki hogy te ilyen szerencsés vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
61%
Istenem...ide kéne feljönnie a sok mocs*os politikusnak.Ha tudnám az elérhetőségüket be is linkelném nekik.Egyébként én is hasonló helyzetbe vagyok mint ti....
2010. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
72%
Oszd el a pénzt annyi napra, amennyi van fizuig és naponta csak annyit költs, amennyi kijött. Persze ha egyik nap marad 100 ft, mert csak mittudomén grízes tésztát csináltál, akkor másnap annyival több lesz.
2010. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
75%

utolsó vagyok

Tedd át ezt a kérdést a babás részre, ott az anyukák igen sok tanáccsal tudnak majd szolgálni.

2010. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
89%

Undorító, hogy mások mit meg nem engedhetnek maguknak!!! Teljesen felháborít. :(( Üzenem azoknak a "kedves" válaszolóknak, hogy ha nem tudnak a kérdésekre normális választ adni, akkor inkább ne is fáradozzanak vele, mert nem kell a kioktatás és a sértegetés. De ez igazán jellemző a társadalomra. :((( Nem hallottátok még, hogy magasról lehet nagyot esni? Azért szívesen elbeszélgetnék veletek egy 10-15 év múlva......


Neked pedig kedves kérdező javaslom, hogyha teheted, akkor főzz levest is, mert így másodikféléből kevesebbet eszel és előbb jól laksz. Vagyha kibírod, akkor ebédre egyél levest és kb 3-4 óra körül meg egyél másodikfélét.

Főzelékek: krumpli, spenót, tök, zöldbab, borsó, kelkáposzta, lencse, sárgaborsó, stb

feltétnek: tükörtojás, bundáskenyér, sült virslifasírt sok zsemlével

Tészta: mákos, diós, sajtos, grízes, sonkás-tejfölös, tojásos, káposztás, krumplis,

Ránthatsz ki: karfiolt, brokkolit, zellert, karalábét, tököt, párizsit

Egytál étel: keménytarhonya (tarhonya, krumpli, virsli), paprikáskrumpli, lecsó (én mindig lefagyasztok nyáron), paradicsomos húsgombóc, resztelt máj, csirkemáj rizottó

Szerintem válaszd ki azokat az ételeket, amiket szívesen ennétek. Általában 2-3 napra főzz előre. Menj el a boltba vásárolj be, amit kell kb 5-6000 ft-ból, a többit pedig a napi kajára hagyd (kenyér, tej).

Sok sikert a túlélésre ;)

Fel a fejjel!!!

Üdv: Juliee (29) egy 9 hónapos kislány nagyon boldog anyukája

2010. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítőkész embernek, sok hasznos választ kaptam!!
2010. máj. 20. 14:52
 47/88 anonim ***** válasza:
5%
hát igen senki nem nyilatkozik, hogy hol van az eddig összespórolt tartalék. csak arról beszéltek most a szarban mivel spóroltok, mert ugye amig kicsit több volt szórtátok és nem gondolkoztatok előre.magatokra vessetek és egyétek a vajaskenyeret.
2010. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:

15:15-ös te mekkora egy tuskó vagy!!

Sok ember igenis sporol, de tudod te majom, hogy valakinek nem rakják a segge alá a lakást. Azok az emberek, pedig a sporolt pénzüket erre költik. De te okoska, mond már meg nekem, ha pl van 18 évesen egy munkahelyed, aminek a bevételét én a főiskolád finanszírozására költöd és jó esetben 22 évesen találsz egy "jó fizető" bruttó 220.000 forintos állást... az ugye tudod mennyi nettóba (mert te mindent tudsz) és spórolsz 7 éven keresztül pl havi 60-80.000 forintot és félreteszed, hogyha majd megtalálod "életed párját" össze tudj vele költözni egy saját lakásba. És lám-lám megvan az álomkecó kemény 9.milló forintért, amit saját erőből be is rendezel, és eljön az idő mikor eldöntitek, hogy vágytok egy babára. Mikor terhes lettem a párom 180-200-at hozott haza. Most kb fél éve közölte a főnöke, hogy vagy 100-120-at tud csak neki adni, vagy lehet elballagni másik munkahelyet nézni... A környékünkön még a 120 is nagyon jónak mondható, de ebből már mi sem tudunk kijönni. Akkor mégis hogy a búbánatos franckarikába kellett volna sporolnom az életembe???????????????????????????????????????

2010. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
38%

Noha a mi foglalkozásainknak semmi köze a témához, de informatikus és közgazdász.

Bizony lehet megsértődni, és rosszindulatnak nevezni mindezt, csak nincs értelme. Miért? Mert van abban ráció, amit írok. Erre jön a csodálatos megállapítás, hogy mi biztos már kész lakással kezdtünk. Tévedés. Albérletben lakunk, és tudjuk, hol vannak a határaink. Nem veszünk fel 5 millió hitelt lakásra, inkább kibekkeljük azokat az éveket, amik ahhoz kellenek, hogy sikeres háztulajdonosok lehessünk. Még 4-5 év, és már egy hitelmentes ingatlanunk lesz. Miért? Mert tudunk bánni a pénzzel. Ha ez megvan, nincsenek tartozásaink, és összejött egy újabb tartalék, akkor jöhet a baba is. Innentől már nem kell annyira összehúzni a nadrágszíjat sem, nem kell aggódnunk akkor sem, ha esetleg egyikünk ideiglenesen munkanélkülivé válna.

Az pedig, hogy nem lehet munkát találni, csak elszántság kérdése. Aki persze válogat, és csak azt vállalja, ami neki tetszik, az nyilván évekig csak tengődik.

Pécsett akármelyik álláskereső oldalt is nézem, mindig találok 100-200 hirdetést. És ezek csak a komolyabb állások. De pl napszámos munka után az önkormányzatoknál lehet érdeklődni, egyre több a munka, fűnyírás, tereprendezés, ilyenek.

Tehát lehet berzenkedni, de a kérdés továbbra is fennáll: hol vannak a tartalékok, pláne egy olyan családban, ahol már gyerek is van? Pláne azoknál, akiknél a kereset jó volt. Csak nem elszállt?

2010. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg nekem azt a 100 hirdetést, ami Pécsre vonatkozik, mert akkor ezek szerint én valamit nagyon nem jól látok. De légyszi ne olyat, hogy műtőssegéd, meg ács, mert se műtőssegéd, se ács nem vagyok. Ugyanis én csak ilyet találtam.
2010. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!