Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 10. 000. -ft-om van hó végéig....

10. 000. -ft-om van hó végéig.5. -én lesz fizetés. Hogy jöjjek ki ennyiből? Csak élelmiszerre kellene, a tisztálkodó-és egyéb szereket már beszereztem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 12:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
77%
alap élelmiszerek, amik olcsók: kenyér, krumpli, tészta, májkrém konzerv, hagyma, esetleg nagyitól lekvár v befőtt, talán egy kis csirke is belefér.....hát ilyenek, nem olyan kevés az, csak jól kell beosztani....rakottkrumpli filléres és én imádom!!!
2010. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
17%
Esetleg nem internetre kellene költeni. Anélkül lehet élni.
2010. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
83%

5 ezret tegyél be egy borítékba, hátha valami történik. A maradékból vegyél két kiló krumplit, 5 hagymát, 1/2 kiló káposztát,főzz paprikás krumplit káposzta salátával, ezen elleszel vasárnapig.Akkor főzz bablevest, ez elég lesz keddig. Egyél még kenyeret, tojást. Utána főtt rizst, tojáslevest, zsíros kenyeret újhagymával(vagy régivel) teát citrommal. A munkahelyre vigyél kenyeret margarinnal, piros arannyal, vagy magyaros vajkrémmel, salátalevéllel, a maradékból főzöl főzeléket. Rántva, a tejföl nem fontos. Főzz krumplis tésztát, grízes tésztát. Lényeg, hoyg tervezd meg a menüt, olcsó alapanyagokból, amiből több mindent főzhetsz, vagy többször eheted. Ha diák vagy, nincs főzési lehetőség, akkor írj újra, akkor mást mondunk.

Olcsó ételeket itt is találsz. Főzni.

2010. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
69%

igaz kedves utolsó, közöld a szolgáltatómmal is, mert két éves hűségizét irtam alá. majd ősszel jár le.

imádom a bölcs hozzászólásokat!!!

2010. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
2010. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
76%

mindig elosztom a napok számával.


Ha marad, azt nem költöm el, félreteszem. egy darabig.

Vannak olyan napok, amikor semmire sem kell költeni.

Feltúrom a szekrényt, miből, mit lehet olcsón főzni. Inni pedig ilyenkor csak vizet.

2010. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
77%
600 ft-ból egy ember röhögve elvan. 300-ból is kijössz néha. kenyér, vaj, káposzta, krumpli. Zöldséget minden nap egyél, különben egy idő után hiányzik valami, és kilépsz a keretből.Tegyél el valamennyit, hátha szükség lezs rá..
2010. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:
Szörnyű, hogy mennyi ember van ilyen helyzetben, meg még rosszabban is. Nekem is itt van a párom, meg a kisbabánk is, ezt elfelejtettem megírni.
2010. máj. 20. 13:19
 19/88 anonim ***** válasza:
73%
első. én is hozzátenném, hogy vagyunk mi a párommal és a két kisgyerek. most vettem a kislányomnak tápszert, 10e ft és ez kb 1havi adag. ezután jön még a pelus...stb..
2010. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
79%

Mi is eléggé kiszámolva élünk, sajnos van benne gyakorlatom. Igaza van, aki javasolta, hogy egy kis pénzt (én kb 3ezret mondanék) tegyél félre vészhelyzetre és csak a többiből gazdálkodj.

Olcsó ételek: paprikás krumpli, krumplistészta, grízestészta, rakott krumpli (lecsókolbásszal), tojáspörkölt, resztelt máj (fél kg 200,-Ft a multiknál fagyasztva és több napra elég), krumplifőzelék, spenót, zöldborsófőzelék (1 kg mirelit 300,-Ft az auchanban, megintcsak több napra elég), zöldbabfőzelék (éppen ma ettük, 289,-ért vettem 1 kg mirelitet az auchanban, mellédobtam 3 szem krumplit is kockázva, kiadós és maradt bőven holnapra is). Vegyél Efef baromfipárizsit, fél kg 200 ft, nagyon finom és sokáig elég, multiknál kapsz olcsó margarint, kenyeret (erre elsősorban az auchant ajánlom, ott mindenből van igazán olcsó). kb.60 dkg húsból főzz pörköltet, egyik nap eheted tésztával, utána krumplival, két-három evőkanál elég egy olcsóbb gulyáslevesbe és a főzelékekre feltétnek is bőven elég egy-egy evőkanállal (csak az íz és a hangulat kedvéért :=) ). Az auhanban most 550 körül van egy kiló darálthús. Süsd meg egyben fasírtnak, megint csak napokig eláll a hűtőben és eheted krumplival, rizzsel, vagy főzelékre feltétnek, a zsírját pedig kenyérre kenve reggelire, vacsorára egy kis sózott hagymával.

Meglátod, egy kis odafigyeléssel (és nem kis önuralommal)még tán marad is a pénzedből. Fel a fejjel, jövő hónapban már jobb lesz :=)

2010. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!