Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 10. 000. -ft-om van hó végéig....

10. 000. -ft-om van hó végéig.5. -én lesz fizetés. Hogy jöjjek ki ennyiből? Csak élelmiszerre kellene, a tisztálkodó-és egyéb szereket már beszereztem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 12:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
26%
borzalmas, hogy emberek tudnak így élni ráadásul gyereket is vállalnak mikor tudják jól, hogy ilyen a helyzetük. és senki ne mondja, hogy hirtelen lett ilyen mert akkor lenne a bankban tartalék. 10 000 Ft-ból kb 3 napig lehet színvonalasan enni.
2010. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
22%

Már nem azért, de spórolásról, takarékoskodásról nem hallott még a jónép? Mi még csak 23 évesek vagyunk a párommal, de már megspóroltunk 3 milliót, mindezt önerőből. Nem vesszük fel ész nélkül a hiteleket, nem csinálunk gyereket 15 m2-be, nem szórjuk el az utolsó fillért is felesleges dolgokra.

Bizony a tücsök csak hegedül, de fel is kopik az álla...

2010. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
88%

15:25-ös!

Gondolom nem havi 80 ezerből sikerült!

Én hiába takarékoskodok, mert ebből a pénzből max 15 öt tudok félretenni!

2010. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólásokat,főleg 13.23-nak, de a többieknek is, akik kioktatás helyett valóban segíteni akarnak.
2010. máj. 20. 13:27
 25/88 anonim ***** válasza:
75%
Összeszorult a szívem, most hogy írtad, hogy kisbabátok van :( Nem csípem pedig a babás nőket, valahogy elrettentenek, a többségük unszimpatikus, te normális vagy, talán ezért is sajnállak ennyire :(:( A babád szopik még vagy tápszeres? A tápszer mocsok drága én tudom :( Egyébként továbbra is azt mondom, hogy főzz egy nagy bogrács pörköltet, krumplipaprikást stb, a baba nem tudom milyen idős, de ha már megkezdted a hozzátáplálást, akkor biztosan van nagymamánál vagy valahol alma zöldségek, ezeket szeretik a babák :)
2010. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 A kérdező kommentje:
13.24-nek üzenném, hogy attól még, mert valakinek nincs túl jó anyagi helyzete, vágyhat babára. A párom akkor veszítette el a nagyon jól fizető állását, amikor a picink pár napos volt.. gondolkozz, mielőtt elhamarkodottan ítélkezel, mert ezt a legkönnyebb.
2010. máj. 20. 13:29
 27/88 anonim ***** válasza:
44%
én is vágyom sok mindenre de ha nem engedhetem meg magamnak akkor így jártam. önző felfogás a tiéd nemgondolod?
2010. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjátok már békén! Ennyi erővel kb. kihalna az ország, mert senkinek sincs babája. Tudjátok milyen szar, amikor már korban ideális a baba, elkezditek tervezni, vágytok rá, de anyagilag nem lehet? Tudod régen sem álltak sokkal jobban az emberek, volt aki még szarabbul, mint most, de akkor nem volt divat utálkozni, hanem segítettek egymásnak az emberek. Undorító ez a mai világ! Ráadásul írja is szegény kérdező, hogy akkor veszítette el a férje az állását, amikor a baba pár napos volt, k*rvára ők tehetnek róla, ugye? Szégyellhetitek magatokat, hogy csak beszólni tudtok, menjetek tervezzétek a tökéletes jövőt, aztán 40évesen, amikor majd lesz egy szép házatok, de család sehol, akkor gondolkozzatok el rajta, hogy megérte-e.
2010. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
81%

13:24 elver 3300 ft-ot naponta kajára???

Javaslom, tartson eg ynap böjtöt, és adja fel eg ynapi pénzét a Máltai Szeretetszolgálatnak. Ennyiből 10 gyereket oltanak be tetanusz ellen Afrikában.

[link]

2010. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 A kérdező kommentje:
Sajnos tápszeres a babim, így ezen nem tudunk spórolni, meg nem is tenném, csak annyit tudok, hogy főzök neki bébiétel helyett, így jóval olcsóbb, meg talán egészségesebb is. 32 éves vagyok, nem akartunk tovább várni a gyermekvállalással.
2010. máj. 20. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!