Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebből, hogy lehet kilábalni?...

Ebből, hogy lehet kilábalni? Teljesen elvagyunk már keseredve!

Figyelt kérdés

Semmi pénzünk,persze erről van szó :( Én gyesen vagyok a kisfiunkkal(39.000 Ft),páromnak van munkahelye,de csak ritkán fizet,mert nem tudják a kisvállalkozók felhajtani a nagyokat...vagy mindig kitalálnak valamit. mondtam páromnak mennyen el máshova,de hogy?,hisz hova vennék föl 8általánossal?

Aztán:én már 23éves létemre BAR-listás vagyok(Provident),párom meg kiskönyvvel semmit nem vehet fel(személyi vagy lakáshitel). Most is úgy vagyunk bármikor kiköthetik a villanyt,semmi számla nincs fizetve,hűtő üres(szárazkaja van csak!több mint egy hete nem ettünk főtt ételt),hitelbe vásároltunk egy boltba(42.000 jött össze egy hónap alatt),fizetni kéne,de miből??? Szüleink nem tudnak segíteni,főleg a pároméké,mert épp árverezik a házukat...no comment. Már a bútorainkat is eladnánk,de nincs rá vevő.

teljes a kétésgbeesés,foymatosan veszekszünk a párommal az idegesség miatt,fogalmam nincs mit lehet ilyenkor csinálni???

SEGÍTSETEK! S.O.S.!!!


2009. okt. 24. 23:46
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

A villanyunk azóta már ki volt kötve január közepétől május közepéig,szóval 4hónapig! Nem laktunk itthon el kellett költöznünk,aztán májusba jöttünk vissza.

Szeptembertől ovis lesz a fiam,vagy dolgozhatok majd én is,csak HOL????

Családsegítő kérlek annyit segített,hogy július-november hónapokban kapok még plusz 5800Ft-t!! :DD Vicc,azt hiszik ez rajtunk segít??

Semmi másban nem tudnak segíteni(kis falu).

2010. aug. 1. 13:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!