Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnánk kilábalni...

Hogyan tudnánk kilábalni ebből a szegénységből?

Figyelt kérdés
4en vagyunk a családban mindenki dolgozik,mégsem megyünk semmire,mert rengeteg a hitelünk,a nővérem minden télen kinn dolgozik,de már inkább magának megy ki,mert szeretne külön költözni,én 22 vagyok adok pénzt anyuéknak,de ló szarra sem elég,jönnek az ünnepek,de a csekkek is,több száz ezret kéne hirtelen kifizetni,hogy utol érjük magunkat,rossz így látnom a szüleimet,hogy dolgoznak,de semmit nem érnek el vele,mert csak foltozzuk a tartozásokat,de rengeteg van még.Én mondtam nekik,hogy menjünk ki külföldre mindannyian,de anyuék már nem mai gyerekek,nem mernek váltani nyelvet sem beszélnek,nem tudom mi lesz velünk.
2010. nov. 30. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Le kell ülni és spórolni mindenhol, ahol lehet. Nagyon nehéz lesz.

De ha sikerült visszafizetni a hiteleket, onnantól minden jobb lesz. És remélhetőleg te és a nővéred is megtanuljátok egy életre, hogy hitelt csak akkor szabad felvenni, ha VALÓBAN nincs más lehetőség.

2010. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a szüleim vették fel nem én és a nővérem,mi nem kértük őket,még kicsik voltunk mit tehettünk volna?ők sem jó kedvükből vették fel,nincs kocsink már évek óta a lakás sem a miénk,csak béreljük amivel tudunk spórolunk,de ilyen árak mellett?
2010. nov. 30. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!