Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kitörni a...

Hogyan tudnék kitörni a szegénységből?

Figyelt kérdés
MINDEN PÉNZEM RÁMEGY ALBÉRLETRE , SZÁMLÁKRA MEG KAJÁRA STB
2011. febr. 12. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok sorstársad van sajnos.
2011. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Sajnos most ilyen időket élünk. Vannak olyanok akik csak akciós kajákat veszen és azon spórolnak, de nem éri meg mert a tápanyagszergény kaja végűl tacsra vágja a szervezetet aztán kőlthetsz 10x annyit az orvosra.
2011. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Kövesd a celebek példáját: lopj téliszalámit!
2011. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mar evekkel ezelott elegem lett a szegenysegbol. Igaz van sajat ingatlanom nem kellett fizetnem alberleti dijat, de akkoris! Dolgoztam,sporoltam,nem futottem be,csoro kajakat ettem es meg sorolhatnam. Fiatal letemre ruhakat sem vettem.Egyszeruen elegem lett! Kimentem kulfoldre azota tok jol elek!!!! Nem sporolok, minosegi kajakat eszek, utazgatok, draga ruhakat veszek.

stb

Valtoztazsd meg az eleted!!! Csak akarat kerdese!

2011. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Cory Rose válasza:
75%
Nem 8 órás robotolással, az biztos.
2011. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként, hogy valami építő jellegű ötletet is adjak (mert a szalámilopás csak a kiválasztottak kiváltsága): légy önfenntartó. Ha nincs kerted (és gondolom nincs, mert nagyon ritka a kertes ház albérletként), akkor szerezz valahogy egyet, és ültess zöldségeket. Akkor legalább már arra nem kell költened, és még tudod is, hogy mit eszel. Hidd el, egy tíz-tizenöt négyzetméteres kert már érzékelhető változást hozhat.

Ja, és ne fűts, ha nem muszáj; ha fázol, inkább öltözz rétegesen otthon is. Most úgyis emelkedni fog a gáz ára, szóval ezzel is jól járhatsz.


Csak kreatívnak kell lenni, és máris lesz pár ötleted. Némelyik első elgondolásra bizarr lehet, de nem szabad elvetni.

2011. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Én tök jól elvagyok 8 órás robotolásból.

Igaz, nekem már előtte is volt lakásom :P

Persze, vannak akik nálam sokkal jobban élnek, akár külföldön, akár itthon, de kit érdekel?

2011. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem 8 órát dolgozom én se , annál jóval többet és levezetek havonta 10-12 ezer kilométert , éjszakázok ,meg minden és nem tudok 1-ről a 2-re jutni
2011. febr. 12. 21:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért laksz albérletben? Nem tudod megosztani valakivel?
2011. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azért lakok albérletben , mert nincs önerőm egy saját lakáshoz. én is azt szeretném , ha már a sajátomat fizethetném. rezsivel együtt 100-110 ezret fizetek havonta. megosztom a lakást a párommal és a 9 hónapos fiammal :)
2011. febr. 12. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!