Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kitörni a...

Hogyan tudnék kitörni a szegénységből?

Figyelt kérdés
MINDEN PÉNZEM RÁMEGY ALBÉRLETRE , SZÁMLÁKRA MEG KAJÁRA STB
2011. febr. 12. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor keressél szerényebb albérletet.

Én a csóró (igaz, saját) panelomért nem fizetem ennek a felét, oszt' az is két szoba. Keress valami hasonlót. Egyikben lehetnétek ti, a másikban meg a gyerek.

2011. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
66%
Iszonyat hülye tanácsokat adnak. Vegyél egy kis kertet és egyed azt amit megtermelt:XD. Nekünk volt 200000nm-es kertünk, na aztán abból élni hogy azt a keveset az ember megeszi, aztán éhenhaláshoz is kevés. Párszor kivittük eladni piacra, egy kis bevétel és készen van. Az utóbbi időben a szomszéd amúgyis lelpokodta.
2011. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Te, ha 110et ki tudsz adni albérletre, nem vagy olyan szegény. Költözzetek olcsóbba, máris marad fenn némi pénz. Mi egy másfél szobás lakásban lakunk a párommal, valamint a tesómmal és sógorommal, és ritkán megy havi 80 fölé az albérlet plusz rezsi. Mindezt ráadásul Budapesten!

Olvasgasd el a gazdagmami.hu oldalt. Sok jó tippet ad kismamáknak internetes vállalkozás indításához. Kezdetnek kitalálsz egy témát, egy ingyenes tárhelyre csinálsz weboldalt és kiraksz google hirdetéseket. Bizonyos bevétel alatt (havi 200 ezer, ha jól tudom) csinálhatod magánszemélyként, nem kell vállalkozónak lenni hozzá.

Találd fel magad. Gyanítom, hogy van ott még miből lefaragni, hogy több pénzetek maradjon, amit be lehet fektetni.

2011. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem váltsatok albérletet..esetleg agglomerációban albit nézni és bejárni. Ahogy leírtad az anyagiakat elsősorban az albérletben látok spórolási lehetőséget. Jó persze gondolom hogy nem könnyű látni hogy nem haladsz, de ha már keményen dolgozol, legalább legyen látatja és hidd el hogy a hó végi üres pénztárca nem az.
2011. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Menj külföldre,legyen egy jó szakmád.

Erre válaszoljon valaki,hogy fillérekre miért kell gyereket vállalni?

Előbb szerintem karrier kellene aztán gyerek,persze mindenki másképp csinálja aztán megy a rinyálás,van ma már gumi meg gyógyszer.

Kérdező tűzzél ki célokat és dolgozz meg érte,mi akarsz?Mi érdekel?

Előre szólok a 8-órás alvást gyorsan felejtsd el,én van,hogy tanulás miatt 3 órákat alszok,be kell tudni sok pénzt nem osztogatják ingyen.

2013. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!