Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék kitörni a szellemi...

Szeretnék kitörni a szellemi káoszból, milyen mágiát javasoltok?

Figyelt kérdés

Káotikus a gondolkodásom, és kb 10 -szer annyi érzésem van mint tavaly ilyenkor, mindenféle össze-vissza.

(Olyan írjon aki mágikus módszert tud javasolni, pszichológushoz nem megyek)


2011. aug. 28. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hasonló voltam 1 hónapja, mint te. sok megmagyarázhatatlan dolog kezdett el történni körülöttem, nagyon ijesztő dolgok, ha elmondtam volna valakinek, bezártak volna az őrültek közé... végül nem mágiával oldottam meg a gondomat, hanem egy éjszakát ébren töltöttem gyertyafények mellett és mindent átgondoltam- önismeretre alapozva.
2011. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 spyke93 ***** válasza:
52%
Valószinüleg tini vagy és kezdes felcseperedni ezen én is át mentem idővel elmúlik
2011. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Túl vagyok a harmincon, és tudom szemlélni az érzéseim, de lassan émelygek magamtól, változtatni viszont nem tudok.


Ha jön egy érzelmesebb reklám, már meghatódom és potyognak a könnyeim, és ez megy több hónapja...

2011. aug. 28. 21:44
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
ez a kérdés nem a humor témakörbe való?
2011. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
WTF? Honnan tudod h tavaly ilyenkor mennyi érzésed volt?
2011. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi az a WTF? Komoly a kérdés, akinek nincs válasza, de írjon. Tudom milyen vagyok, hát régebben nem voltam ilyen. Amúgy naplót írok és ismerem magam.
2011. aug. 28. 22:37
 7/14 anonim ***** válasza:
WTF = What The F.uck = Mi a f@sz?
2011. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ide nem tudok mágiát javasolni, csak leírom a tapasztalatomat. Szóval nekem is volt, hogy csomó mindenen elsírtam magam, de mióta megnéztem egy borzasztóan szomorú filmsorozatot(amely mellesleg igaz történeten alapul,és ehhez foghatót gyönyörűt, és szomorút még nem láttam)azóta nem igazán tudok semmi szomorú filmen sírni(még a Titanic-on se,amin állítólag egy csomóan sírtak),de ezen még mindíg.Szóval innentől kezdve már csak azon tudok sírni ami baromira nagyon nagyon nagyon állatira szomorú.Fura de így van. Remélem tudtam ezzel segíteni neked.
2011. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Hát, nem tudom. Ne gondolkozz sokat. Szerintem nem az érzelmeiddel vannak a bajok, nem az érzéseiddel. Teljesen más a kettő jelen helyzetben. Ha sokat gondolkodsz (itt a saját példámból mesélek) összeesküvés; világvége; terror; horror elméleteken, eseteken akkor nagyon ráhangolódsz - akár tudat alatt is - így az érzelmeid is erre összpontosulnak, teljes káosz; szeszély lesz a lelkedben. Kapcsolódj ki, járj el bulizni, űzz valami hobbit, amitől szabadnak tudod érezni magad, (nálam ez versírás, rajzolás, gitározás, művész vagyok) amitől önmagad tudsz lenni. Menj el a pároddal romantikázni és borulj a vállára, akár sírd is ki magad, hátha attól jobb lesz.


Én legutoljára a mamám temetésén sírtam, de akkor úgy, mint egy két éves kisgyerek. Azóta (3 év alatt) egyetlen egyszer nem sírtam, pontosabban nem tudok sírni, pedig azelőtt gyakori volt, hogy sírtam családi balhékon, netalán filmen, úgy 1-2 hónap időközönként. Kizárólag a barátnőm előtt sírtam a közelmúltban, pontosabban csak akkor tudok; tudnék.


Jut eszembe... 1-2 naponta ülj le meditálni! Nagyon sokat segít az ilyen kérdésekben, majd meglátod.

2011. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Egy kis érzékenység miatt máris a mágia rovatban kötsz ki?:D Ezzel általában az emberek barátokhoz fordulnak nem pedig ide.
2011. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!