Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék kitörni a szellemi...

Szeretnék kitörni a szellemi káoszból, milyen mágiát javasoltok?

Figyelt kérdés

Káotikus a gondolkodásom, és kb 10 -szer annyi érzésem van mint tavaly ilyenkor, mindenféle össze-vissza.

(Olyan írjon aki mágikus módszert tud javasolni, pszichológushoz nem megyek)


2011. aug. 28. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Segíteni sajnos nem tudok, de talán együtt gondolkodni igen. Én is hasonló problémával küzdök épp. Bár én ezt nem káosznak nevezem, hanem spirituális válságnak, de szerintem a lényege ugyanaz. Gondolatok (nem horror-terror, ahogy valaki írta, egyszerűen csak sok erős gondolat), össze-vissza érzések halmaza, és kiúttalanság. Olyan, mintha egy labirintusban kavarognék.

És azt is megértem, hogy a mágiához fordulsz. Egyébként én is mágiahasználó vagyok, de most nem tudok magamon segíteni... :(

2011. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez nem mágiás válasz lesz, de (talán) hasznos:

Szedsz valamilyen fogamzásgátlót? Engem az csinált ki kegyetlenül...

Ha nem is szedsz ilyesmit, én a helyedben akkor is csináltatnék egy hormon és egy pajzsmirigy vizsgálatot, mert (saját káromon tanulva), lehet hogy "csak" ez a gond. Nagyon hasonló helyzetben voltam mint te, ugyanígy szinte mindenen elbőgtem magam, rossz volt a közérzetem, téveszméim voltak, de mióta nem szedek fogamzásgátlót, sokkal jobban érzem magam. Bár, mindig nem az igazi, pedig már az abbahagyása óta eltelt fél év, de idő kell, mire kiürül a szervezetemből az a szemét... Esetleg ha szedsz valamilyen gyógyszert, nézd meg a mellékhatásit, hátha az a ludas!


Remélem jobban leszel!

2011. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szétszórat vagy az egyetlen megoldás ha már nem a megoldást keresed hanem leülsz és megoldod.Első lépés:Miután

kiderítetted,hogy csak magadon tudsz segiteni és rajtad ugyan senki,fogd meg a gondolataidat és kezd el őket figyelni és kordában tartani,miről mit gondolsz és miért,áss le a gyökerére mindennek.

2011. szept. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minden nap üres meditáció. [link] Itt az alap meditációs programot keresd.
2011. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!