Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebből, hogy lehet kilábalni?...

Ebből, hogy lehet kilábalni? Teljesen elvagyunk már keseredve!

Figyelt kérdés

Semmi pénzünk,persze erről van szó :( Én gyesen vagyok a kisfiunkkal(39.000 Ft),páromnak van munkahelye,de csak ritkán fizet,mert nem tudják a kisvállalkozók felhajtani a nagyokat...vagy mindig kitalálnak valamit. mondtam páromnak mennyen el máshova,de hogy?,hisz hova vennék föl 8általánossal?

Aztán:én már 23éves létemre BAR-listás vagyok(Provident),párom meg kiskönyvvel semmit nem vehet fel(személyi vagy lakáshitel). Most is úgy vagyunk bármikor kiköthetik a villanyt,semmi számla nincs fizetve,hűtő üres(szárazkaja van csak!több mint egy hete nem ettünk főtt ételt),hitelbe vásároltunk egy boltba(42.000 jött össze egy hónap alatt),fizetni kéne,de miből??? Szüleink nem tudnak segíteni,főleg a pároméké,mert épp árverezik a házukat...no comment. Már a bútorainkat is eladnánk,de nincs rá vevő.

teljes a kétésgbeesés,foymatosan veszekszünk a párommal az idegesség miatt,fogalmam nincs mit lehet ilyenkor csinálni???

SEGÍTSETEK! S.O.S.!!!


2009. okt. 24. 23:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ti már jobb ha elfelejtitek a törvényes legális pénzszerzési formákat...


A helyetekben én már lopnék rabolnék amit csak lehet aztán adnám el...


Idegeskedni semmi értelme, pénzt kell szerezni, bárhogyan!!


Azért egy zsák krumplira meg hagymára még csak futja hogy éhen ne haljatok...

Aztán tessék kigondolni valamit és megcsinálni!!

Senki sem fog segíteni ha ti nem oldjátok meg a dolgot.


1 munkanelkuli.

2009. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
16%
En is lopnek ahonnan lehet!Leginkabb a multiktol,azoknak nem faj.Probaltatok torvenyesen,ez lett a vege.Most itt az ido lopni!Buheralja meg a ferjed a meroorakat.Ne fizess semmiert!A gyereked a fontos nem a sok kocsog multi.
2009. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Gyes mellett egyáltalán nem tudsz munkát vállalni? 4órásra gondolok, de nem értek hozzá... Vagy ha mást nem próbálj meg takarítást vállalni valami idős embernél. 2órára csak el tudsz szabadulni hetente. nem sok pénz de a semmitől több. párod meg másik munkát kellene hogy vállaljon.8általánossal simán felveszik tescoba.nem fogja halálra keresni magát de legalább minden hónapban fixen megkapja.a lopás butaság.a legkevésbé hiányozna még egy priusz nektek.úgy már tényleg nem találna munkát.ha te csinálnal törvénytelen dolgot akkor meg mi lenne a kicsivel.. Na a lényeg hogy azt ne.
2009. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Pofám nem lenne lopni. azért ide még nem jutottuk el,viszont tényleg kb. 30Ft-unk van most is :(((((
2009. okt. 25. 00:17
 5/41 anonim ***** válasza:
5%
Akkor kellemes nyomorgast!
2009. okt. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
85%
Ha kertes házban laktok, elgondolkodhattatok volna azon, hogy a kertben lehetne krumplit termeszteni, de most télen már úgysem lehet. Nem tudom, hogy cigarettáztok-e, csak azért jutott eszembe, mert sok olyanról hallottam már, hogy valakinek kenyérre nincs pénze, de a cigi az lóg a szájából. Szóval ha van cigi, akkor ne legyen, ha nincs, akkor nem szóltam. Az illegális pénzszerzést meg felejtsétek el. A boltból ha lopsz, azt a pénztárosokon verik el, akik szintén nem állnak sokkal jobban, ha betörsz egy házba, lebuksz, mész a sittre, gyerekkel mi lesz?
2009. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az internetet mondjátok föl.
2009. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
16%

Hát ha nincs pofád lopni akkor jó nyavajgást meg éhenhalást!!


A hitelek azt hiszed kihuznak majd bármiből is? Ugyanoda vezetnek ahova a szuleidék jutottak!!!


Árverezés.... Aztán te mehetsz az utcára meg a férjed is a gyereketeket meg elveszi és bedugja a gyámhivatal az állami gondozottakhoz...



Sok Sikert hozzá!!!

2009. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
azok a bunkók, akik a lopást javasolták, hagyják el ezt az országot és menjenek egy lakatlan szigetre.
2009. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
32%
És arra, hogy a párod munkája szar, máshova nem tud menni, nem fizetnek neki, te meg bar listás vagy és nem tudtok megélni nem gondoltatok, mielőtt csináltatlok egy gyereket? Bírom az ilyet, mikor nem csoda, hogy ilyen helyzetben van, aztán csak tátják a szájukat.
2009. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!