Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebből, hogy lehet kilábalni?...

Ebből, hogy lehet kilábalni? Teljesen elvagyunk már keseredve!

Figyelt kérdés

Semmi pénzünk,persze erről van szó :( Én gyesen vagyok a kisfiunkkal(39.000 Ft),páromnak van munkahelye,de csak ritkán fizet,mert nem tudják a kisvállalkozók felhajtani a nagyokat...vagy mindig kitalálnak valamit. mondtam páromnak mennyen el máshova,de hogy?,hisz hova vennék föl 8általánossal?

Aztán:én már 23éves létemre BAR-listás vagyok(Provident),párom meg kiskönyvvel semmit nem vehet fel(személyi vagy lakáshitel). Most is úgy vagyunk bármikor kiköthetik a villanyt,semmi számla nincs fizetve,hűtő üres(szárazkaja van csak!több mint egy hete nem ettünk főtt ételt),hitelbe vásároltunk egy boltba(42.000 jött össze egy hónap alatt),fizetni kéne,de miből??? Szüleink nem tudnak segíteni,főleg a pároméké,mert épp árverezik a házukat...no comment. Már a bútorainkat is eladnánk,de nincs rá vevő.

teljes a kétésgbeesés,foymatosan veszekszünk a párommal az idegesség miatt,fogalmam nincs mit lehet ilyenkor csinálni???

SEGÍTSETEK! S.O.S.!!!


2009. okt. 24. 23:46
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
8%
Ostoba GÓJOK !!
2009. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
80%
teljesen le vagyok döbbenve, hogy itt mennyi a bűnöző :(
2009. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
11%

Én is teljesen le vagyok döbbenve hogy mennyi a magatehetetlen szerencsétlen gyerekfejjel gondolkodó ostoba GÓJ !!


Azért vagy cselekvőképes hogy megoldjad a problémáidat!!!


Vagy te ütsz vagy téged ütnek!!!

2009. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
89%
Jaja,sok a bunozo plane a parlamentben...
2009. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
13%

És köszi nem hagyom el az országot!


De ha el is hagynám is megélnék úgy ahogy most!!!


De nekem jó itt!!


Olcsó a munkaerő és 12 egy tucat a gójokból!!!

2009. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
12%

A gójokat törvény nem védi és Isten a pénzüket "Izraelnek szánta".


- talmud

2009. okt. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
96%

Szerintem nem kellene leszúrni őket a helyzetük miatt. Nem tudhatjuk mi áll a háttérben...

Azt nem lehetne megcsinálni, hogy leadd a kicsit minden nap pár órára a nagyszülőknek vagy barátoknak, hogy addig vigyázzanak rá amíg te elmész egy 4 órásra dolgozni? Vagy csak egy,két órára...takarítani például. Tudom hogy nem a legkellemesebb munkahely de ilyen helyzetben szerintem sok választás nincs. Sürgősen kellene keresned valamit, és a férjednek is egy másodállást. Ne addjátok fel, ha kitartotok menni fog, én bízom benne:)

Sok-sok-sok szerencsét:)

2009. okt. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
49%

Senki sem őket szúrja le, én pedig megmondom neked mi áll a háttérben!!


Az ostoba becsületes gondolkodásuk amivel ide jutottak!!


Mert aki képes gyesre meg alkalmi munkára 8 általánossal hitelt felvenni, az egyszerüen hülye!!

2009. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
89%
A hitel dolgot meg úgy alapból a pénz kezelését szúrták el, nagyon. Nem a becsületességgel van baj. Mi becsületesek vagyunk és jól élünk. Aztán ismerek olyat is,aki menő volt, csalt,lopott, ment a habzsi-dőzsi,most meg sír a börtönben. Te valami belvárosi zsebtolvaj vagy,vagy mifene?
2009. okt. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
15%

:):):):):):)


Nem éppen :)

2009. okt. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!