Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebből, hogy lehet kilábalni?...

Ebből, hogy lehet kilábalni? Teljesen elvagyunk már keseredve!

Figyelt kérdés

Semmi pénzünk,persze erről van szó :( Én gyesen vagyok a kisfiunkkal(39.000 Ft),páromnak van munkahelye,de csak ritkán fizet,mert nem tudják a kisvállalkozók felhajtani a nagyokat...vagy mindig kitalálnak valamit. mondtam páromnak mennyen el máshova,de hogy?,hisz hova vennék föl 8általánossal?

Aztán:én már 23éves létemre BAR-listás vagyok(Provident),párom meg kiskönyvvel semmit nem vehet fel(személyi vagy lakáshitel). Most is úgy vagyunk bármikor kiköthetik a villanyt,semmi számla nincs fizetve,hűtő üres(szárazkaja van csak!több mint egy hete nem ettünk főtt ételt),hitelbe vásároltunk egy boltba(42.000 jött össze egy hónap alatt),fizetni kéne,de miből??? Szüleink nem tudnak segíteni,főleg a pároméké,mert épp árverezik a házukat...no comment. Már a bútorainkat is eladnánk,de nincs rá vevő.

teljes a kétésgbeesés,foymatosan veszekszünk a párommal az idegesség miatt,fogalmam nincs mit lehet ilyenkor csinálni???

SEGÍTSETEK! S.O.S.!!!


2009. okt. 24. 23:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
13%
Zsidó uzsorás vagyok, és az olyanokból építettem a Budai villám mint ez itt!!
2009. okt. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, hol laktok (ez is számít), mert pl. kőművesek mindig alkalmaznak segédmunkásokat a betonozáshoz, malterkeveréshez, téglahordáshoz, alapásáshoz...

Ehhez elég a 8 általános is.


Te is elmehetnél takarítani, vagy konyhai dolgozónak 4 órában (konyháról ennivalót is kaphatnátok!)...


Ha mindjárt a Gyes átvételekor szigorúan beosztanátok azt a kis pénzt (napokra elosztani, zsák krumplit, zsírt, lisztet venni, stb.) akkor valahogy ki lehetne jönni hónapról hónapra...


Menjetek be az Önkormányzatba és kérjetek segélyt, támogatást!!!


Ha bejelentkeztek munkanélkülinek, akkor valamennyi ideig innen is kaphattok pénzt...


Amit biztosan nem szabad megcsinálni : a LOPÁS!

Ezzel még rosszabb helyzetbe hoznátok magatokat, rendőrségi ügy lenne belőle, utána még nehezebb lesz elhelyezkedni! (Még a gyereket is elvehetik tőletek.)

2009. okt. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!

Te aztán tényleg sz@r helyzetben vagy..Írtad,hogy senkitől nem tudtok segítséget kérni,de megoldás még van..A férjednek 6 általánossal is akadhat munka.Menjen bárhová ahol fizetnek.Akár gyárba is mehet szalag mellé dolgozni,ott elég a 8 általános is.Vagy nemsokára leesik a hó elmehet havat lapátolni mellékállásban.nem tudom a gyerek mennyi idős,de ha be tudod tenni egy bölcsibe akkor menj el te is dolgozni..

Bár tudom,hogy könnyű ezt mondani,ha sehová nem veszik fel az embert..

Egyébként így utólag már kár mondani,hogy a gyerekkel még várhattatok volna,hisz az adósságotok nem most kezdődött(gondolom a baba születése előtt sem voltatok stabil anyagi helyzetben)Most a gyerek miatt kell mindenképpen munkát keresnetek..Én nem akarok olyan durva lenni mint 1-2 ember,de igazuk van,hogy ha csak sírtok,nem fog jobb lenni az életetek...(lopni ne lopjál,mert most csak szegény vagy,de ha elkapnak már büdös tolvaj is leszel)

Bárcsak tudnék neked segíteni...

2009. okt. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
01-39-es vagyok.Bocsánat elírtam..nem 6 általános hanem 8 általános...
2009. okt. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Milyen segítséget vársz???

Hátha tudunk segíteni.

2009. okt. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

01:37 vagyok


Igen, én is szívesen segítek, írd meg miben lehetne???


Ha valahogy bizonyítani tudod, hogy nem kamu a beírásod és valóban igaz, amit leírsz, akkor biztosan több segítőkész emberre is számíthatsz majd! :)


Hátha valaki akad itt, aki szívesen elvinné hozzátok a gyűjtésünket... :D

2009. okt. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
15%

Én vállalom a pénzközvetítést :P


HAvat lapátolni??? :D:D:D:D EMBER!! Évek óta nem volt már komoly hó sehol!!


Januárig itt se nagyon számíts lapátolni valóra!!


Az építkezésen amit lehet gépesítenek, ahol meg nem ott nem is nagyon fizetnek.


Tanuljatok meg lopni, csalni, hazudni - ahogy a nagyok!

2009. okt. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
16%
A gyereket amúgy is el fogják szedni ha nem lesznek megfeleőek az életkörülmények neki, alultáplált lesz vagy nem lesz fütés a házba vagy víz stb..
2009. okt. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
85%
Miért erőlteted a lopást?? Azért mert te tolvaj vagy nem kell másnak is annak lenni...nem mindenki olyan paraszt,hogy lopjon másoktól...
2009. okt. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
25%

Providentes hitel, graulálok...

Minek a gyerek, ha nem tudod még magadat sem fenntartani?

Hazsnáld csak a hitelkártyádat, ne gondolkozz.

IDIÓTA.

2009. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!