Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Elfoglalták a lakásom,...

SOS! Elfoglalták a lakásom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Segítsetek, ha van tapasztalatotok, de kérlek csak olyan tanácsot adjatok, ami tuti és legális. :)


Kiadtam egy lakást albérlőknek és fél éve ott laknak.

Fizettek, jó viszony volt viszonylag köztünk.

Most elvesztette a munkahelyét és nem tudnak egy ideje fizetni. Megelégeltem, (több felszólítás és türelmes időszak után) és mondtam, hogy akkor költözzenek el.

Megegyeztünk és megbeszéltük, elmennek.


Hívtam Őket, semmi. Kimentem, semmi... Nézem a zárat... Lecserélték, ill egy másikat is tettek Rá, így nem tudok bemenni sem.

Telefont nem veszik fel, ajtót nem nyitnak és a zárhoz is csak Nekik van kulcsuk.


Mit ajánlotok? Hogy lehetne leggyorsabban kitenni Őket?

Én egy (egyenlőre barátságos hangvételű) levélre gondoltam, hogy bedobom Nekik (egyébként az ügyvédem is ezt ajánlotta első körben), de mit írhatnék oda ami igazán üt és talán használna, hogy észhez térjenek és ne legyen sok hónapig huza-vona.. :(


Milyen levelet írnátok Nekik?? :)


Köszönöm!



2013. jún. 13. 20:57
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

18-as, Te nagyon megkeseredett ember lehetsz....

Miért baj, ha valaki örökölt egy lakást, amit kiadott normál áron... Ennyi.

A sajt dolgoddal foglalkozz, ha okosat nem tudsz mondani.

2013. júl. 3. 21:26
 32/57 anonim ***** válasza:

"Logika, drága barátom, logika!"

Az nincs neki... egy ilyen egyszerű példát nem tud elképzelni, de "primitívezni" azt tud...

2013. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

"Az nincs neki... egy ilyen egyszerű példát nem tud elképzelni, de "primitívezni" azt tud..."


:) Ezen meg megsértődött, és privát üzenetben erősítette meg a róla kialakult képet.. Ezt írta (kicsillagozás nélkül):


"K*r*a a*y*d te k*cs*g! Haljál meg!"


:) Kellemes társ lehet a hétköznapokban, nem?

2013. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Ha ti lakástulajdonosok elveszítitek a munkátokat és egy idő után kikapcsolják a villanyt,akkor ti nem mentek nyafogni,hogy ne kapcsolják ki? Biztos vagyok benne,hogy minden követ megmozgatnátok azért,hogy ne kapcsolják ki a villanyt. És biztos vagyok abban is,hogy valaki ezt a választ írná,hogy ha elveszíteném a munkám,akkor keresnék másikat. Jah igen másnap vagy akár két héten belül csak úgy lehet munkát találni,mert aki akar az el tud helyezkedni! Titeket lakástulajdonosokat a bérlők tartanak el! Nem fordítva! A bérlőnek nincsen havonta plussz 50-60000 ft bevétele feketén! Ezt csak ti lakástulajdonosok tehetitek meg,hogy korrupt módon kerestek pénzt!
2013. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy csak irigykedni tud, de tenni a céljaiért nem.
2013. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

# 34/35

Dolgoz meg egy lakásért, és előtted is ott a lehetőség. Nekem például életembe nem volt rezsi elmaradásom, így biztos vagyok benne, hogy megoldnám még a munkanélküliből is a kifizetést.

Mondom, úgy hogy nem is adok ki lakást.

2013. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

"Ezt csak ti lakástulajdonosok tehetitek meg,hogy korrupt módon kerestek pénzt!"


Csak az a lakástulajdonos keres korrupt módon pénzt, akinek a bérlője korrupt módon fizet.


(Amúgy jó lenne, ha tisztáznád a korrupció fogalmát, mert itt teljesen helytelen kontextusban használjuk.)

2013. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Még egyszer,hogy el ne felejtsd drága "főbérlő" ,hogy téged,titeket a bérlők tartanak el és nem fordítva!
2013. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hülye :D


Amúgy beengedted már a faluvégi cigányokat netezni magadhoz papa? Erről mesélj inkább, ez itt mindenkit jobban izgat, mint a sok hülyeség amit összehordasz :)

2013. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
Még egyszer,hogy el ne felejtsd drága "főbérlő" ,hogy téged,titeket a bérlők tartanak el és nem fordítva!
2013. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!