Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Elfoglalták a lakásom,...

SOS! Elfoglalták a lakásom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Segítsetek, ha van tapasztalatotok, de kérlek csak olyan tanácsot adjatok, ami tuti és legális. :)


Kiadtam egy lakást albérlőknek és fél éve ott laknak.

Fizettek, jó viszony volt viszonylag köztünk.

Most elvesztette a munkahelyét és nem tudnak egy ideje fizetni. Megelégeltem, (több felszólítás és türelmes időszak után) és mondtam, hogy akkor költözzenek el.

Megegyeztünk és megbeszéltük, elmennek.


Hívtam Őket, semmi. Kimentem, semmi... Nézem a zárat... Lecserélték, ill egy másikat is tettek Rá, így nem tudok bemenni sem.

Telefont nem veszik fel, ajtót nem nyitnak és a zárhoz is csak Nekik van kulcsuk.


Mit ajánlotok? Hogy lehetne leggyorsabban kitenni Őket?

Én egy (egyenlőre barátságos hangvételű) levélre gondoltam, hogy bedobom Nekik (egyébként az ügyvédem is ezt ajánlotta első körben), de mit írhatnék oda ami igazán üt és talán használna, hogy észhez térjenek és ne legyen sok hónapig huza-vona.. :(


Milyen levelet írnátok Nekik?? :)


Köszönöm!



2013. jún. 13. 20:57
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

"Erre mi is gondoltunk, hogy kikapcsoltatjuk az áramot, vizet, villany"


Utána meg mond meg ha nem költöznek el akkor holnap felhívod a gyámügyet gyermekveszélyeztetés miatt.

Persze ha van gyerekük.

2013. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
Akár milyen hihetetlen, ha kikapcsoltatod az áramot és a vizet akkor a bérlő beperelhet téged és meg is fogja nyerni...
2013. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
Utolsó ha átirata a nevükre a számlát nem. Más helyett nem kell befizetnie a számlákat.
2013. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
A szerződés él. Abban pedig le van fektetve, hogyha a bérbeadó szavatolja a közműveket. Ha kikapcsoltatja perelhető.
2013. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
Ha átíratta a nevükre, akkor hogy akarja lekapcsoltatni? Más nevére szóló szolgáltatással szerintem nem lehet semmit sem csinálni.
2013. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem fizeti be helyettük, előbb utóbb csak kikapcsolják nem?
2013. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
Helyettük nem is kell befizetni. Nem fizeti magának a bérlő, vagy micsoda? Nem értem, miért kellene akárki helyett is fizetni?
2013. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
22%
Suta lakástulajdonos! Mit nyafogsz itt mint a fába szorult féreg? Neked van egy plusz otthonod,de soknak soha nem lesz még egy saját háza sem te nagyon okos! Kit érdekel,hogy elfoglalták a házad vazze! Azt hiszed örökké ott maradnak? Mit féltesz te értelmiség? Kiadjátok albérletbe a házatokat,lakásotokat sokan akinek van egy plusz ingatlanja de a bevételből meg nem adóztok,ráadásul pofátlanul sokat kértek azért amiért kiadjátok a házat,lakást! Jól meg kéne büntetni az összes olyat,aki nem adózik abból a pénzből amit feketén zsebre rak!
2013. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:

# 18/


Jézusom ember, ezt te sem gondolhatod komolyan... Ennyire buta proli nem lehetsz, teljességgel kizárt.

2013. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
Hagyd, sanyarú a sorsa, és azt hiszi, ha kicsit puffog, jobb lesz neki. Nem lesz, de ezt nem tudja, ezért a puffogás megnyugtatja. Ne vedd el az örömét, nem árt vele senkinek!
2013. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!