Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha szakembert bízok meg...

Ha szakembert bízok meg meglehet gazdagodni az amerikai tőzsdén?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 23:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

Az általad belinkelt oldalon a "Profit in Points" mit jelent?


[link]


Érdekes módon itt -7,800-ban áll a dolog.

2012. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

Továbbá nézd meg az alábbiakat:


1. Deposit total summary: 437219.75 (teljes befizetett összeg)

2. Withdrawal total summary: 338367.05 (teljes visszautalt összeg)

3. Current equity: 150441 (jelenlegi pénz a számlán)


Ha összeadjuk a 2+3-at, az 488808. Az eredeti befizett összeg arányában ez 488808 / 437219 = 1.118, azaz kb. 12%-os hozamot jelent.


12%-os hozam majdnem kereken 4 hónap alatt. Nem rossz, de nagyon messze van az átlagos havi 15%-tól.


Erről mit gondolsz?

2012. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
a profit pontokban azt jelenti, hogy hány pontot kereskedett le. Nem tudom mennyit tradeltél már, nincs kedvem nagyon belemászni. De ha te 100 pontot veszítesz 0.1 lottal, majd 10 pontot nyersz 2 lottal, akkor összesítve annyi mintha 10 pontot nyertél volna 1 lottal. Azaz a pontra levetített grafikonod teljesen minuszban lesz, de pénzre vetítve 2x annyi dollárod lesz mint előtte. :) A pontok mennyisége önmagában még nem jelent semmit. Főleg nem lehet belőlük hozamot számítani.
2012. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
rosszul fogalmaztam, nem 2x annyi pénzed lesz, hanem az elveszített összeg duplája lesz abban az esetben a profit. na lényegtelen is. egyébként részemről végszóként fialtassa mindenki úgy a pénzét ahogy tudja. Ha nem tudsz tradelni, akkor ne kezeld tényként azt, hogy mi lehetséges és mi nem. Az sem titok hogy a tőzsdével próbálkozók 90%-a elveszti az arra szánt pénzét. Ez kemény terep ahova tudás kell. Mezei kötögetéssel el lehet találni néha, és lehet hogy gyorsan hoz sokat, szerncsével, de az még nem tudás. Akit érdekel a téma ássa bele magát, nyisson számlát 10 dollárral. Akit nem, az tartsa magát távol tőle, és maradjon a "biztos" és intézményesített befektetések világában.
2012. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

Értem. Még csak annyit válaszolj meg kérlek nekem, hogy az oldalon miért mutatja, hogy a hozam 3608%, holott a pénzmozgásból világosan látszik hogy csak ~12%. Ez is a lotok és pontok miatt van? Ez így akkor nem szándékos megtévesztés?


Az már csak bónusz, hogy miért linkelted be, mit akartál vele bizonyítani. Abban senki sem kételkedett, hogy 4 hónap alatt lehetséges a 12%-os hozam.

2012. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy skalpolórobot, ami olyan helyen fut ahol nincs jutalék és 0 spread van, plusz a veszteséget kockázattá fordítja a Martingale szerint. Emiatt a sok kis nyereség, és a hatalmas esések. Pár hónap alatt nem állt még a földbe, talán ez a legjobb grafikon amivel árulják, de elég gyanús.
2012. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim válasza:
IGEN!!! A szakember meggazdagodik! :)
2012. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Belevesztem a hozzászólásokba. :D Egy ismerősöm 200 ezer Ft-vel kezdte és egy bróker fél év alatt megduplázta a tőkéjét... Ennyit tudok hozzászólni a témához... Szerintem bróker nélkül egyedül elég nehéz a tőzsdézés.
2012. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

A plus500 tőzsdeoldalon regisztrációkor adnak 10 000Ft-ot ajándékba!

Én ezzel a 10 000Ft-al játszottam 8 napig 159 200Ft-ot csináltam, kértem a kifizetést nem történt semmi!

Írtam nekik kiszeretném venni a pénzem miért nem hajlandóak utalni? A válasz szerint ahhoz hogy utaljanak a kivétel összegével megegyező összeget be kéne tennem. Utaltam nekik 500 kemény magyar valutát majd kérvényeztem 1000Ft kifizetését, ezt sajnos nem állt modukban teljesíteni, a már említett válasz szerint ahhoz hogy utaljanak a kivétel összegével megegyező összeget be kéne tennem.


Ekkor kérvényeztem az 500Ft visszautalását ami meg is érkezett a számlámra 6,5%-os kezelési költség levonásával

Panaszlevelek tömkelege meghozta eredményét kereskedelmi szabályok megszegésére hivatkozva törölték regisztrációmat :)

2012. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!