Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha szakembert bízok meg...

Ha szakembert bízok meg meglehet gazdagodni az amerikai tőzsdén?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 23:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, én nem ezt írtam :) nyilván el lehet kezdeni 5000Ft-ból vagy 5.000.000-ból is, a lényeg nem a kezdő tőke hanem a tudás és a kitartás. Illetve a veszteni és nyerni tudás.
2012. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van a tudással kapcsolatban! Emellett pedig sokan nem is gondolják, hogy milyen nevetséges összeggel is el lehet kezdeni a tőzsdét. Már 50 Dollárral is el lehet kezdeni, ami ugye kb. 10.000 Ft-nak felel meg nagyjából.
2012. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 Flector 67 ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Akkor Te havi 10-20% kamatot el tudsz érni a tőzsdén? Mennyi ideig?

2012. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kérdés az, hogy mennyi ideig? Van olyan hét, hogy 50-60 % jön össze, aztán olyan hónap is ahol alig 5 %. Az optimális a havi 15-20 %. Van néhány napos veszteség is, de ez a hónap végére kiegyenlíti magát.

Hol kap az ember egy bankban ehhez hasonlót? Még ha nagyon tutira is megy az ember, akkor is banki kamat fölött teljesít az ember jócskán a tőzsdén.

2012. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
25%
Havi 15%? Szép álmodozást :))
2012. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
Van akinek álom, van akinek valóság.
2012. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozom, én túl amatőr vagyok hogy ezt elhigyjem! :)


Azt sem vagyok képes felfogni, hogy az amerikai befektetési alapok, ahol több tucat elemző, közgazdász és matematikus dolgozik, (belsős kapcsolatokról nem is beszélve!) miért csak éves szinten képesek elérni 20-30%-os hozamokat!

2012. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
nem mindegy a kockázat sem. a tőzsdén tizennyolcezermillió féle képpen lehet kereskedni. vannak olyan stratégiák amelyek rövid idő alatt komoly profitot termelHETnek, majd egyszer csak (a magas kockázata miatt) belenyúl egy vagy több rosszba és az addig elért profit ugorhat. a kockázatkezelt stratégiák szolidabb profitot hozhatnak. mindemellett a befektetési alapok nem egy termékkel, hanem nagyon sokkal, precízen összeválogatva kereskednek, és ezeknek az átlaga lesz a hozam, így "garantálva" (diverzifikációval) a hozamokat. egy tőkegarantált alap több mint 90%-a kötvény, állampapír, és elenyésző része valós tőzsdei termék.
2012. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
Igy van, illetve egy mezei "kisbefektetőnek" nincs megkötve a keze, azt csinál, amit akar, ugyanakkor egy Hedge Fund-nál mindenféle belső szabályzatoknak kell megfelelni, ami igencsak beszűkíti a mozgásteret.
2012. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 Flector 67 ***** válasza:

Adok 100 milliót vállalkozó kedvűeknek. Elég nekem a profit fele. Írjatok privátot.

Ugyanis a legnagyobb brókercégek is csak 20-30%-ot ajánlottak évente.

2012. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!