Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha szakembert bízok meg...

Ha szakembert bízok meg meglehet gazdagodni az amerikai tőzsdén?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 23:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:

"Más dolog otthonról párszázezer, esetleg pár millió forintos számlával játszani a tőzsdén, mint százmilliókat befektetni egy alapkezelőnél."


Nem, félreérted. Flector arra reflektált :), hogy ha valaki havi szinten el tud érni 15%-os hozamokat, akkor annak érdemes elmennie egy alapkezelőhöz, azért hogy MÁSOK pénzét kezelje, ami után jutalékot kap. Én pedig azt írtam, hogy teljesen más dolog az, amikor az ember a saját kevéske pénzét forgatja a tőzsdén, mint az amikor valakinek ennél nagyságrendekkel nagyobb összeget kell befektetnie, ami nem a sajátja.


Alapjában a te mondatod is megállja a helyét, de most nem erről van szó.

2012. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 Flector 67 ***** válasza:

Nem adom oda hiénáknak így van. Köszi nem kell megvédened, majd én megvédem a pénzem. Én nem hiszem el a havi 15-20%-os kamatot. Mert ilyen nincs. Ezt hosszú távon nem lehet előteremteni. Ahogy írtátok, ezek az emberek szoktak 1-2 év után pár milliárddal lelépni.

Csak szeretnék már konkrét bizonyítékokat látni ezekre az óriása havi kamatokra. Ezért szoktam néha ilyen ajánlatokat tenni. De mikor privátban beszélgetünk és kérném a papírokat, eddigi kimutatásokat, hirtelen már egyik sem ír vissza.

2012. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

Na akkor a végére csak zöld ágra vergődtünk. Bemásolom neked a legutóbbi madarászt, aki hálót dobott rám:


"Szia! A tippem befektetésre és pénzkeresésre egyértelműen a tőzsde. Én két és fél éve vágtam bele. Most már egy tőzsdecég felső vezetője vagyok.

Kifejtem, hogy pontosan milyen lehetőségeid vannak. Bemutatnám cégünket néhány szóban, illetve ismertetem miről lenne szó.

A hazai és a nemzetközi piacokon is jelen lévő online tőzsdecég képviseletében kerestük meg. Cégünk, a MountainCash Forex and CFD Partners több száz fős ügyfélkörrel rendelkezik Magyarországon. Nyolc hivatalos partnerrel vagyunk kapcsolatban, így a tőzsdepiac minden szegmensét lefedjük (Forex, részvények, indexek, áru termékek). Célunk, hogy Magyarországon egyeduralkodóvá váljunk, amelytől jelenleg egy kis lépés választ csak el minket. Ennek érdekében nyugati modell szerint, előre lefektetett, tematikus módon bővítjük ügyfélkörünket. A célunk az, hogy kiemelkedő pénzkereseti lehetőséget adjunk ügyfeleinknek, így reményeink szerint Neked is. Olyan egyedülálló pénzügyi befektetést kínálunk ami túlmutat bármely más lehetőségen.

Cégünknél a számlanyitáshoz minimum 500 ezer forint szükséges. A bankok ÉVES 7-8% os kamatával szemben a mi brókereink által HAVI 10 és 15% közötti hozamot tudunk kitermelni. Ezt egy példával érzékeltetve: 1 millió forint banki lekötése esetén az ügyfél év végén maximum a kamatadó befizetése után 1 millió 80 ezer forinttal fog rendelkezni, online tőzsdei kereskedéssel általunk viszont minimum 3,1 millió forintja lesz. Úgy gondolom ez a szám magáért beszél. Természetesen nagyobb kezdő tőke esetén nagyobb nyereség érhető el. Felső határa nincs a befizetésnek.

Ajánlatunk fontos része a tőkegarancia, aminek az a lényege, ahogy a nevében is benne van, hogy garantálja az ügyfél számára hogy a befektetett tőkéjét nem veszíti el. Mi 2500$ feletti befizetésnél adunk 50% plusz fedezeti összeget a számládhoz saját forrásból. Első befizetésre tehát 50%-ot. A további befizetésekre pedig 40%-ot. Ha példának vesszünk mondjuk 50000$-os befizetést akkor úgy éri meg a legjobban befizetni, hogy 5 napon keresztül naponta 10000$-t. Így az összes plusz tőke amit mi adunk 21000$. (1x5000$ + 4x4000$) Ez egy igen kedvező ajánlat. Ha e példa mentén haladunk tovább akkor a számlán lévő összeg az általunk adott összeggel kiegészítve 71000$. A kereskedést a 21000$-os egységgel végezzük, így az ügyfél által befizetett 50000$-os törzstőkéhez nem nyúlunk! Ezenkívül ami még fontos az az, hogy ha a törzstőke (jelen esetben 50000$) 10%-a elveszik, amire még nem volt példa, akkor a szerződés szerint az ügyfél választhat hogy folytatja-e a kereskedést vagy nem. Amennyiben nem folytatja, úgy a veszteségét a cég állja.

Remélem kedvezőnek találod ajánlatunkat. Szeretnék annyit kérni, hogy válaszolj erre az ajánlatra mindenképp, illetve ha bármi kérdésed van tedd fel nyugodtan. Amennyiben elégedett vagy az ajánlattal, úgy a héten egy személyes találkozó keretében leülhetünk a további kérdéseket átbeszélni.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, úgy természetesen a pozitív visszajelzés után sor kerülne egy személyes találkozóra, ahol felteheted kérdéseidet, illetve leülnénk tárgyalni a részletekről. Irodánk az V. kerületben, a Bank Centerben található, de bármilyen külső helyszín is megoldható. A leírásból is szembetűnő hogy itt mindkét fél számára előnyös együttműködés jöhet létre, amennyiben rendelkezel erre a célra minimum 500 ezer forintos tőkével és szeretnéd megsokszorozni úgy, hogy Neked nem kell érte tenned lényegében semmit.

Amennyiben nem rendelkezel ekkora tőkével, úgy azt az ajánlatot tudom tenni, hogy ha tudsz valakit aki elkezdené minimum 1 millióval akkor 50ezer forintot kapsz a cégtől ha megtörtént a befizetése az általad ajánlott személynek. Várjuk megtisztelő válaszod akár itt, akár ..."


Na itt a havi 15%-od%, tőkegaranciával, minden extrával.

2012. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 Flector 67 ***** válasza:
Már 3 ilyet kaptam különböző cégnevekkel. Furcsa mód a neten semmit sem találni egyik cégről sem. De meg fogom keresni a héten az irodájukat és ki is próbálom. Legfeljebb behúznak a csőbe 5 kilóval.
2012. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
furcsa, hogy százmilliókat adnának itt emberek egymásnak, de egy cég amiről nincs elég infó a neten már nem pálya. De ha én adok egy "számlakivonatot" arról, hogy havi 15%-ot kereskedem, már utalod is a 100 millát. Valszeg többé nem látnál. Elég értelmetlen "vita" folyt itt. Attól hogy valaki csilliárdokat tesz befektetési alapokba, miért gondolja, hogy aktív daytraddel, megfelelő kockázatkezelt stratégiával nem lehet átlagos 10-20%-os havi profitot elérni? Attól hogy valaki daytradel, még nem tudja garantálni azt, hogy a pénze csak gyarapodni fog. Talán valaki hallott már a tőzsdepszichológiáról, ami szinte fontosabb mint a stratégia. Neked, aki csak odaadod a pénzed egy banknak, nem kell foglalkoznod azzal, hogy kereskedj. Egy mezei trader pedig minden nap leül és csinálja. Többet fog vele keresni, ha betartja a szabályait. Ha ez bárkinek is hihetetlen járjon utána, tanuljon meg tradelni, építse fel a stratégiáját, és úgy alkosson véleményt.
2012. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 Flector 67 ***** válasza:

Látom sok itt a bróker, meg az olyan ember aki keni vágja a témát. Hiába na, látszik az országon is, hogy az emberek pénzügyi képzettsége az egekben van.

Mellesleg egy cégről, aki havi 20% kamatot ígér, gondolom csak lenne egy link a neten, nem?

Mellesleg 20-30%-os kamattal már az év alapkezelője lehetnél. Nem fura, hogy minden nagy befektetési alap évi 30% kamatot ad? Kicsiny hazánkban meg hemzsegnek az olyan emberek, akik havonta érnek el ennyit.

2012. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 Flector 67 ***** válasza:
Mellesleg, ha mutatsz egy számlakivonatot, hogy már 7-10 éve havonta 15% a profitod, igen holnap utalom is a 100 milliót. Mert, ha ez igaz, neked az én 100 millióm aprópénz lenne.
2012. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy sok olyan madár van aki beszpja. Persze ezeknek nincs egy fillérje se, lehet, h nem véletlenül.
2012. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
én nem vagyok bróker, sem trader, sőt azt sem állítom személy szerint hogy 1%-ot is csinálok. Ettől még tény hogy meg lehet cisnálni. DE ennek ellenére eleve hülyeség amiről beszélünk itt, mert egy tőzsdei kereskedés nem kiszámítható úgy hogy havi X százalék, vagy évi. Függ a szignálok sűrűségétől, az alkalmazott stratégia hatékonyságától. Flector, én értem miről beszélsz, de teljesen más világ egy alap, egy alapkezelő cég, mint egy tőzsdei kereskedő. Nyilván ha én pl havi 20%-ot produkálnék már 10 éve, nem lenne anyagi gondom, de nem is itt irogatnék vadidegeneknek :) Pusztán a tényt nem sikerül feldolgozni, hogy aki tud kereskedni, az bármennyit kereshet, bármennyi idő alatt, bármeddig. HA tud. Egyébként nekem az is érdekes, hogy miért lenne érdeke, egy banknak vagy bármely befektetési alapot szolgáltató szervezetnek az érdeke, hogy teszem azt havi 50%-ot fizessen ki neked. Az, hogy ők a pénzed használják, sokkal többet ér nekik, és ha lekereskednek vele csilliárdokat, neked akkor is csak az évi 10% fog jutni. Cserébe te otthon ülsz kényelmesen. De lehet rosszul gondolom, ez már az én agyam szüleménye.
2012. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:

"Mellesleg egy cégről, aki havi 20% kamatot ígér, gondolom csak lenne egy link a neten, nem? "


A dolog ott kezdődik, hogy komoly cég nem ígér semmit és nem is kamatot fizet, hanem hozamot. Remélem világos mi a kettő közötti különbség.

2012. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!