Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Amerikából rendelek pólót,...

Ha Amerikából rendelek pólót, az mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ott van, hogy $20. Viszont az a belföldi küldésre érvényes gondolom. Mennyivel dobná meg az árat, ha ide rendelnék? És hogy nézne ki az egész? Csengetne a FedEx-es ember, vagy mi?

2012. okt. 4. 04:04
 1/4 Ian Catman ***** válasza:

Ez abszolút és nagy mértékben attól függ, honnét, kitől rendeled. Normális esetben ez nem lényegesen több, mintha itthon vennéd, még postaköltséggel sem.

Én még pólót nem rendeltem, de könyvet, DVDt már sokat vettem így, de a világ legmegbízhatóbb hálózatától, az Amazon-tól, ők sok mindent árulnak és még nem hallottam volna, hogy átvertek volna.

Egy példa: rendeltem DVD-t, eredeti jogtiszta formában háztól házig olcsóbban kaptam meg, mintha itthon elmentem volna áruházakba keresni és ott vettem volna meg.

Böngéssz, nézz utána az ismertségének az eladónak, a megbízhatóságnak, az árkülönbség (ha csak nem valami egészen különleges dologról van szó) nem lesz lényeges, talán picit több, de házig szállítják neked (póló esetében én egy számmal nagyobbat rendelnék mint amit itthon magadról tudsz, mert az a biztos.)

2012. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ian Catman ***** válasza:

..Ja, igen. A postaköltség.

Valójában nem Amerikából fogod kapni, ha nagy a cég, hanem valamelyik Európai lerakatából, képviseletétől. Az én esetemben általában Németországból jön.

..és valóban, ahogy mondod: egyszer csak csenget a FedEx-es vagy UPC-s srác, és ott van.

2012. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor tényleg kb. 20 usd lesz ?
2012. okt. 5. 13:27
 4/4 Ian Catman ***** válasza:
Tényleg. Ha nem magánszemélyről van szó, hanem több fórumon is megtalálható, leinformálható mail-order cég. Egyébként a teljesen jók a P+H (postage and handling) vagy mail költséget is külön közlik, és annyi is lesz, egy centtel sem több. Én annak idején már egy Canon T70 fényképezőgépet is vettem így, totál originál csomagolás, garancia, és nem Kínából jött, és centre annyi volt, mint ami le volt írva. Ha annyira jó az a póló hogy megér 20 dollárt, akkor ne az döntsön, hogy most 22 lesz a vége. De mint mondtam ott kell lennie a szállítási költségnek is (sőt annak is, hogy a forgalmi adót nem írták bele az árba, akkor azt is rád terhelheti a cég.) Tehát cégtől függ, az ár annyi lesz, amennyit hirdetnek, kérdés, mi rakódik rá. keresd a postaköltséget.
2012. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!