Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha szakembert bízok meg...

Ha szakembert bízok meg meglehet gazdagodni az amerikai tőzsdén?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 23:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
61%

Jobb, ha tudod, hogy a hedgefundok nagyrésze szabályzatlanul műküdik. Most tárgyalnak arról, hogy ez változzon, de a legtöbbjük azt sem közli, hogy konkrétan mibe fekteti a pénzt.


Amire te gondolsz és ahol (belső) szabályzatok vannak, azok a mutual fund-ok.


Két külön dolog a kettő!


Egy kisbefektetőnek vajon van pénze a havi többezer dolláros Reuters vagy Bloomberg előfizetésekre? (Ha egyáltalán tudod mik ezek.) Képzeld, a befektetési alapoknál nem az ingyenes portálokat bújják a hírekért!


Kötöd az ebet a karóhoz, hogy havi 15% így, 20% úgy, de ez csak azt bizonyítja, hogy mennyire amatőr vagy.

2012. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:

Aki itt köti az ebet a karóhoz az te vagy!


Igen, egy kisbefektető nem fog Reuters/Bloomberg terminálra előfizetni, de nincs is rá szüksége, anélkül is lehet nagyon szép eredményeket elérni. Ha azt gondolod, hogy csak a hírek bújásával lehet profitot termelni, akkor te vagy az amatőr barátom.

2012. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 Flector 67 ***** válasza:
Sajnos még nem kaptam privátot ezektől a havi 20%-ot elérő kisbefektetőktől. Vagy senki nem szeretne havi 10 milliót keresni?
2012. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem kaptál levelet, mert senki nem veszi komolyan, hogy ismeretlenül odaadnál bárkinek is 100 millió Ft-ot, egy ilyen dolog csak bizalmi alapon működhet. Én sem fogadnék el ismeretlentől ilyen összeget még akkor sem ha teljes mértékben vállalná a kockázatot.
2012. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:

No, akkor mi a csodamódszered amivel eléred a mesés hozamokat? Technikai elemzés? Csillagjóslás?


Sose fogom megérteni, hogy miért gondolja bárki is, hogy egymaga olyat fog alkotni a tőzsdén, amire a bankok által alkalmazott matematikusok hada sem képes.


De emeljük a téteteket. Ha mutatsz nekem hiteles számlakivonatot a havi (átlag) 15%-ról, amit legalább 18 hónapban egymás után elértél, akkor adok neked 3 millió Ft-ot. Annyira biztos vagyok benne, hogy ez lehetetlen, hogy nekem megér ennyi pénzt az ha esetleg nincsen igazam.


Ügyvéden keresztül kapod meg, semmi kérdésem nem lesz, nem fogom visszakérni, nem fogok kamatot kérni rá, semmi. Nem viccelek, az ajánlatom teljesen komoly.


Mit szólsz ehhez?

2012. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
Feltételezem ezt az ajánlatot nekem szántad. Ez esetben azt javaslom olvass vissza, mert úgy látom arra is képtelen vagy, hogy megkülönböztesd ki mit írt.
2012. dec. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
Ez egy név nélküli fórum, nem tudom ki-mit írt. Az ajánlat bárki számára nyitott.
2012. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 Flector 67 ***** válasza:
Eddig is ismeretlen embereknek adtam ennyi pénzt, hogy kamatoztassák. Ők évente adtak ennyi hozamot. Szívesen adom bárkinek aki havi 10% kamatot ad rá. Sőt, nekem elég havi 5%. Ezen felül a többi a brókeré marad. Szóval kérlek írjatok.
2012. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 Flector 67 ***** válasza:
De ilyen múlttal (évente 10-20 % havi kamat) tárt karokkal várnak a Concorde vagy OTP alapkezelőnél. Ott jutalékos rendszerrel agyon keresheted magad.
2012. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem engednek oda mindenkit. Más dolog otthonról párszázezer, esetleg pár millió forintos számlával játszani, mint százmilliókat befektetni a tőzsdén.
2012. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!