Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha szakembert bízok meg...

Ha szakembert bízok meg meglehet gazdagodni az amerikai tőzsdén?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 23:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
Flector, ha ennyire el akarod szórni a pénzed, menni fog a végén. (bár lehet h túl komolytalan már az egész, anominként 100milliókat szórsz) Sokszor megkerestek már a GYKn keresztül, havi 5%-os hozammal. PSZÁF felügyelet? Az nincs. Cég helye? Ciprus vagy Málta. Kötéslista? Nincs. De ilyen meg olyan jó. Szóval ha sokat kísérted az ördögöt, megjelenik. Kérdés, hogy fogsz-e utalni?
2012. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 Flector 67 ***** válasza:

Ha megkapom a megfelelő papírokat, fedezetek, még aznap utalok. Azért aki 10-20-30%-os havi hozamokat hoz ki a tőzsdén, annak játékpénz az én 100 millióm.

Más kérdés, hogy már sokan írtak nekem régebben, aztán az első keresztkérdésnél elfeküdtek és kiderült, hogy kamu a dolog.

2012. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:

"Annyira azért nem engednek oda mindenkit. Más dolog otthonról párszázezer, esetleg pár millió forintos számlával játszani, mint százmilliókat befektetni a tőzsdén."


Aha. Mitől is? Bármelyik bókercég úgy érezné, megütötte a főnyereményt, ha beállítanál, hogy 100millióval szeretnél daytradelni.

2012. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:

"a megfelelő papírokat, fedezetek"


Fingod nincs mi az elégséges fedezet. És hogyan érvényesítsd egy máltai bíróságon egy fél évvel ezelőtt megszünt céggel szemben. Te a balek vagy, nem érted? Csak itt nagy a szád.

2012. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 Flector 67 ***** válasza:
Te mennyit is fektettél már be? Több alapkezelőnél van jelentős pénzösszegem. Nem egy kézfogással állapodtunk meg. De te miért is tudod ezt jobban?
2012. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
Én ezennel kiszálltam a témából, mert előjött újból az oldal legnagyobb hibája: dilettánsokkal van tele. Keverik a szezont a fazonnal, alapvető dolgokkal nincsenek tisztában és így nem lehet értelmes beszélgetést folytatni. Időpocsékolás az egész így.
2012. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:

(utolsó, nem úgy kell kiszállni egy vitából, hogy bejelented, hogy kiszállsz, hanem úgy hogy NEM ÍRSZ BE)


Na lassan ki is lyukadunk a lényegre. (csak ne tereljük el a szót, mert nem rólam van szó, Te lobogtatsz itt "százmilliókat) Ha egy alapkezelőnél fektetsz be, aki nem ígér havi 5-10-15%-ot, akkor egy Mo-i céggel kötsz egy szerződést, ha egy magasabb kockázatot vállalva nagyobb hozamra vágysz, megjelennek a csalók, a pénzügyi bűnözők, kiugrott brókerek, akik pontosan tudják, mi kell az éhes, még pénzzel rendelkező naiv polgárnak, hogy kiadja azt a pár milliót a párnacihából. Elsőként lukat kell beszélni a hasba, "hülye vagy? adózni akarsz? offshore cég! jóhogy." Visszakövethetetlen hátterű céges papírok (jóesetben van!), olyan szerződés, amit a világ másik felén levő, valószínűleg fiktív céggel kötsz, aztán utalhatsz egy Kajmán szigeteki bankszámlára. Persze nem ezek vannak hangsúlyozva, hanem az égnek törő grafikonok, 60-90-150%-os hozamok, amit enni akar a madár. Hiszen ezért jött. Már odáig merészkednek az átverők -ha ezek túl átlátszóak lennének-, hogy simán legális céget alapítanak. Mo-it, lekérdezhetőt, csak éppen a tulajdonos Eu-n kívüli, megfoghatatlan (Kaja Ibrahim 2.) aztán had boruljon a kaki egy-két éven belül, szintén nincs kit megfogni. Szóval ennek tudatában lobogtasd a pénzed. Bár szerintem sokkal inkább csak dicsekedni akarsz, mint tényleg befektetni.

2012. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 Flector 67 ***** válasza:

Kiszálltál, mert egy egyszerű kérdést már nem tudsz megválaszolni? Mert egyszerűbb irigységből lehülyézni a másokat, mint normális választ adni?

Igen, az OTP valószínű holnap becsődül és lelépnek a pénzzel, vagy a másik, Magyarországon már 20 éve működő alapkezelőm is így fog tenni. Igen, ez nagyon valószínű.

2012. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:

Flector 67: Nem neked szólt!!!


Az alábbi dolog tett be:


Flector: (Téma: Alapkezelés)

"De ilyen múlttal (évente 10-20 % havi kamat) tárt karokkal várnak a Concorde vagy OTP alapkezelőnél. Ott jutalékos rendszerrel agyon keresheted magad."


Én: (Téma: Alapkezelés)

"Annyira azért nem engednek oda mindenkit. Más dolog otthonról párszázezer, esetleg pár millió forintos számlával játszani, mint százmilliókat befektetni a tőzsdén."


63%-os válaszoló: (Téma: Tőzsdei kereskedés)

Aha. Mitől is? Bármelyik bókercég úgy érezné, megütötte a főnyereményt, ha beállítanál, hogy 100millióval szeretnél daytradelni.


Beszól úgy, hogy nem látja a különbséget a befektetési és a brókeri szolgáltatások között. Nekem ez sok, hogy folytassam. Ha nincsen közös alap, akkor nem lehet kilyukadni sehova, hamvába halt az egész beszélgetés.

2012. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:

"Más dolog otthonról párszázezer, esetleg pár millió forintos számlával játszani, mint százmilliókat befektetni a tőzsdén."


Egészen egyszerűen rosszul fogalmaztál. Ha továbbra is kizárólag az alapkezelőnél való befektetésre gondoltál, akkor így kellett volna írni:


"Más dolog otthonról párszázezer, esetleg pár millió forintos számlával játszani a tőzsdén, mint százmilliókat befektetni egy alapkezelőnél."


Flector, Te meg vagy nem akarod, vagy nem tudod felfogni, amiről beszélek. Nem az OTP fog elszaladni, összeomlani, és 5-15-20%-os havi nyereséget kínálni. Nem akarom én megvédeni a pénzed, de a saját bőrömön tapasztalom, hogy jönnek a hiénák a pénzszagra a leglehetetlenebb sztorikkal, átverés-próbálkozásokkal. És érdekes módon valamiért Te se őket választod.

2012. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!