Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki halot már a TOST nevü...

Ki halot már a TOST nevü aplikációról és mit tud róla megbízható?

Figyelt kérdés
Megbízható pénz keresési dolog?

júl. 27. 00:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/114 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem te nem ismered a fogalom jelentését.
szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/114 anonim ***** válasza:
69%

"A „Karen” egy szleng kifejezés, amelyet pejoratív értelemben használnak olyan fehér középkorú nőkre, akiknek magatartása engedéktelen, követelőző, gyakran rasszista vagy előítéletes, és akik gyakran panasszal fordulnak másokra, például bolti alkalmazottakra vagy éttermi személyzetre. A kifejezés széles körben ismertté vált azoknak a videóknak köszönhetően, amelyekben ilyen típusú nők szerepelnek, akik szabályokra hivatkozva vagy jogokat követelve viselkednek illetlenül."


Nem tudom ennek mi köze ahhoz hogy nem ajnározzuk a piramisjátékod, de ok, ettől mi biztos "karenek" vagyunk...

szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/114 anonim ***** válasza:
Hallod tetty, hagyd hát a fáraót szikkadni a bánatba :)
szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/114 bandiak8212 válasza:
55%
Sziasztok.Ez nem kérdés hogy egy újab piramisjáték!A kérdés csak az hogy mikor dől be az egész és hogy addig tudsz e kivenni belőle pénzt.A hintőpor az hogy egy ai arbitrazs kereskedést végez 180platformon ebből termel 2-3%profitot naponta!aki foglalkozott tőzsdével az tudja hogy innentől kezsve ez kamu. Én is tudom de mégus beszáltam mert ha még fél évig életképes a rendszer akkor 4-500%ot is csinálhatok a pénzemre ami számomra elfogadható kockázat
szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/114 anonim ***** válasza:
Látszik,hogy mennyi birka ember van itt a gyakorin😅
szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/114 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ooWTlLXMDqQ

Így néz ki a valóságban, amikor valakik iszonyat tudással és irgalmatlan mennyiségű, igazán minőségi összmunkaórával fejlesztenek valami botfélét, ami tényleg tejel.

szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/114 anonim ***** válasza:

"Látszik,hogy mennyi birka ember van itt a gyakorin"


Ilyen erős érvekkel nem lehet vitatkozni. Màr szaladok is regisztràlni alàd a pilótajàtékodba.

szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/114 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta...

De gondolom te is "diplomás" lehetsz,mert a magyar nyelv megértésével komoly bajban vagy...

szept. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/114 anonim ***** válasza:
Miért frusztrálnak ennyire a diplomások? Kisebbségi komplexusod van?
szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/114 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen logikusan merül fel ezen a gondolkodáselven az visszakérdezés,hogy téged akkor vajon miért frusztrál,ha valaki könnyen akar pénzt keresni?
szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!