Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki halot már a TOST nevü...

Ki halot már a TOST nevü aplikációról és mit tud róla megbízható?

Figyelt kérdés
Megbízható pénz keresési dolog?

júl. 27. 00:12
 71/114 anonim válasza:
engem az adózás része érdekelne. ez hogy történik? bybittel fizetsz be a tostra de a binancera kapod amennyit kiveszel, onnan rakod vissza a revolutra. ez eddig tiszta, de egy adóellenőrzésnél a fentieket hogyan bizonyitod?
szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/114 anonim ***** válasza:
*fost, ftfy
szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/114 anonim válasza:
0%
En is hasznalom 3 honapja ma már 200 $-t keresek vele naponta. 4 naponta utalok ki 800$-t. 52 ember van alattam jelenleg :)
szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/114 anonim ***** válasza:
100%
Sőt már a bónusz Lamborghini-t is kihozta neked a GLS futár amit a TOST-tól kaptál gondolom. 😂😂😂
szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/114 anonim válasza:
Jolvan en nem bizonygatom neked 😅 sok sikert 💪
szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/114 anonim ***** válasza:
Ha valaminek olyan alakja van, mint a szarnak, olyan színe van, mint a szarnak és olyan szaga van, mint a szarnak, arra kár olyasmit vállalni, hogy bebizonyítod, hogy vár épül belőle, fixen tesóm.
szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/114 anonim ***** válasza:

@19:35


Most miért vagy ilyen negatív?


Hát látod, csak pár hülyét kell találni magad alá a pilótába, aztán már annyi pénzt vehetsz ki néhány naponta, hogy a végén több pénzed lesz mint "billgéc"-nek.

szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/114 anonim ***** válasza:
Mondjuk kéne is hozzá egyfajta érdekes gyomor, vagy legalább vakon lenni arra, hogy mi történik.
szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/114 anonim ***** válasza:
100%

Becsatlakozom két sírógörcs között.

Ez egy piramisjáték. El kell fogadni. Sokkal ostobábbnak tűnik az aki ezt nem látja csak azt amit beetetnek vele. Jól fel van építve ahhoz hogy az egybites embert megvezesse. Ember.. csináljátok, pluszba is lehettek igen meg fizet is igen. De olyan embert hívjatok csak be aki ellen megtudjátok védeni magatokat mert ahogy az utolsó naagy hullám belép és felszívódik az egész lesz pislogás. Meg azért több százezres/milliós “semmiből” erkező “jövedelmet” ne a falu Mariska nénijével könyveljétek el adóbevalláskor mert ha felfigyelnek rátok megüthetitek a bokátok bűncselekményből származó haszonból:) Birom mikor már a másikat degradáljátok mert dolgozik és nem él ilyen lehetőséggel meg szűklátókörű stb hát azok ti vagytok mert életetekben semmit nem tudtok kiagyalni elérni ezért ez nektek a nagy biznisz. Én is benne vagyok/voltam ilyenekbe. De aki beszállt alám tisztáztam vele hogy ez piramis, vagy beszopod vagy nem. Ennek tudatában lépj be. Na szevasztok agymosottak.

szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/114 Ulius80 válasza:

Szia!

Én kipróbáltam,a befektetett összeget már kivettem,jelenleg minden hónapban a megduplázódott összeget kiveszem,megy ameddig megy,a hasznom megvan.

szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!