Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki halot már a TOST nevü...

Ki halot már a TOST nevü aplikációról és mit tud róla megbízható?

Figyelt kérdés
Megbízható pénz keresési dolog?

júl. 27. 00:12
 61/114 anonim ***** válasza:

Mindenki könnyen akar pénzt keresni, de a nagyobb pénzügyi tudatossággal rendelkezők jobban utána néznek a dolognak.

(Az, hogy van-e diplomája, másodlagos, de a képzettebb emberek gyakrabban ilyenek)

szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem volt könnyű pénzkereseti lehetőség, ami bugrisok széles tömegeinek elérhető, hogy még toborozni is kelljen őket… És soha nem is lesz. Így hát ez sem az.
szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/114 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kedvencem egyébként,amikor valaki nem is csinálja,ki sem próbálja,de az észt azt osztja...
szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/114 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne pilótajátékban részt vennem, ahhoz hogy tudjam mi lesz a vége?


Évtizedek alatt elég sokszor láttam már.

szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel az erővel én az évtizedek alatt rengeteg diplomást láttam,akik nem értek egy forintot sem.Mégis nagy volt az arcuk,csak azóta se tudja senki,hogy mire.:)

Egyébként ezt a pilótajátékot honnan szedted?

Ezt még áruld már el,aztán nem vagyok rád többé kíváncsi.

szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/114 anonim ***** válasza:
A lávában sem kell megmártózni, hogy tudjuk, nem érdemes… elég tudni, hogy nem érdemes.
szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon beragadt neked ez a diplomások gyűlölete téma.

Lehet egy pszichológussal érdemes lenne beszélned róla, hátha valahogy fel tudjátok oldani ezt a dolgot mert nagyon nem egészséges.


Nem, nyugodj meg, mielőtt ebbe akarnál bele kapaszkodni, nem vagyok diplomás.

szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ami ilyen homályos befektetési lehetőség, ami irreálisan magas hozamokat ígér és valami nem túl bizalomgerjesztő, és kritika esetén agresszióba forduló emberke akar toborozni privát üzenetben embereket, az általában pilóta szokott lenni...
szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
68-as mindent leírtál, köszi :-)
szept. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim válasza:
Sziasztok! Április óta vagyok TOST felhasználó. Az alkamazással igen, lehet pénzt keresni, meglehetősen kényelmesen lehet belőle félretenni, azonban kérdéses, hogy mennyi ideig fog menni a történet, nem tudni, mikor bukik be, hiszen nagy valószínűséggel egy Ponzi-scheme-ről van szó. Amik ehhez hasonlóak voltak, pédául COSCoin/Cosetek, 3-4 évig képesek voltak menni, és mivel ez áprilisban indult itthon, ezért annyit tudok ezzel kapcsolatban mondani, hogy még érdemes lehet beszállni, de kizárólag annyi pénzzel, aminek az elvesztése nem okoz fejfájást. Meghívás nélkül is lehet belőle havi szintek kényelmesen egy 150.000-ret kivenni, szerintem egy próbát megér.
szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!