Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki halot már a TOST nevü...

Ki halot már a TOST nevü aplikációról és mit tud róla megbízható?

Figyelt kérdés
Megbízható pénz keresési dolog?

júl. 27. 00:12
 81/114 anonim válasza:
0%
Okoskodo verebeknek szivesen mutatok egy kepet az eddigi kiutalasaimrol :) valakinek szerintem a házát jelenti, de az ilyen filleres ratyiknak az egesz életét 😂
szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/114 anonim ***** válasza:
70%
Majd a sitten mesélgeted a szétkokszolt vazelinhólyagoknak margit.
szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 anonim ***** válasza:
De nagy sírás lesz ebből is, mikor eltűnnek az emberek millióival...
szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/114 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az ilyeneket valamiért nem zargatja nagyon a törvény akik profitálnak a pilótából mint játékos. Ha bukik a scheme akkor a szervezőket csesztetik. Pedig úgy lenne korrekt a károsultak kártalanítására, hogy akik profittal szálltak ki, lefoglalni a pénz, és abból kártalanítani azokat akiket megkárosítottak azzal hogy a nagy napi duplázós mesével becsalták őket a pilótába.


De ezeke leszarják hogy kit károsítanak meg, amíg nekik csörög a kassza.

szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/114 anonim ***** válasza:
#81 nem a pénzem van a hangsuly hanem hogy olyan falevéleszű vagy hogy beveszed a dumát. Piramis azt kész.
szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/114 Panka1987 válasza:

Sziasztok! Engem is megtaláltak ezzel, hogy lépjek be.nem akarok véleményt formálni erről, nincs és sztem nem is lesz tapasztalatom.pusztán csak érdekelne,hogy miért akarnak ennyire bevenni? Ok, hogy az én pénzem után az is kap, aki meghívott.de van valami feltétel,hogy pl akkor tudnak kivenni pénzt,ha behoztak maguk alá még embereket?

Az igaz, hogy a beugró pénz is átszámítva 20ezer körül van?

Láttam itt írt olyan aki benne van. Hát kérlek,akkor vázold már fel hogyan működik ez? Hogyan kezdted? Az a fura, ha ez olyan teljesen biztonságos dolog,miért nem mond senki konkrétan róla semmit, csak h 100ezreket vesz ki havonta.....attól, hogy megosztjátok ennek a menetét, a pénzetek nem lesz ugye kevesebb..

Akkor felvilágosítana róla olyan aki ebben benne van?

Köszönöm!

szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/114 anonim válasza:
Szia! Én voltam, aki nemrég írta a “saját felelősségre” részt. Jó kérdés, ha elmondták az elején, hogy piramisjáték, vagy legalább köze van hozzá, akkor valószínűleg közeli az az ember és még akár jó indulat is lehet benne. Ha csak simán be akartak venni, akkor csak kellesz plusz egy embernek. Ha meghívsz valakit, és akit meghívtál 100 dollár felett fizet be, akkor kapásból kap 15 dollárt, plusz még a te bevételed 21%-ának megfelelő összeget is kap. Valamint reméli, hogy te is hívsz meg, és ő még azután is kap 7%-ot. Szerintem még most nyugodtan beszállhatsz, de csak akkora összeggel, hogy nehogy száraz kenyér és melegvíz legyen belőle.
szept. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/114 anonim ***** válasza:

"Okoskodo verebeknek szivesen mutatok egy kepet az eddigi kiutalasaimrol"


Én kíváncsi lennék. Gondolom ezek nem banki, hanem kriptó utalások, tehát nyilvánosak az adatok a blockchainen. Ha megosztanál 1-2 tranzakció ID-t azt megköszönném, hadd lássam a saját szememmel.

szept. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/114 gbr96 válasza:
0%
Nekem egy jó ismerősöm mutatta. Nem győzködtek, magamtól regisztráltam be, minimum 30$ egyébként. 1,5 hónap után már 600 felett voltam. Ki utaltam belőle 400$-t. Az utalás 3 nap, majd egy appból egy gombnyomás és ott van a számlán( én revolutra utaltam hogy ne lássán a saját bankszámlám). A regisztráció pénzfeltöltéssel mindennel kb 30 perc, a levétel is kb ugyan ennyi az első alkalommal még az appokat össze fűzöd. Én megmutattam egy pár ismerősömnek, olyan embereknek akikről tudom hogy nem fog éhen halni ha 30usd bukik. Rizikó van benne mert ha holnap eltűnik ez van, de ezt nekem is el mondták és én is mindenkinek( annak a két embernek :) )de én már pluszban vagyok. Nem milliókkal de egy kis plusznak tökéletes.
szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/114 anonim ***** válasza:
Gratulálok gyanútlan barátom! Foglalkozz összesen a saját hasznoddal, ez az igazi, véletlenül se kezdj gondolkodni! Ilyen emberekre van szükség!
szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!