Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki halot már a TOST nevü...

Ki halot már a TOST nevü aplikációról és mit tud róla megbízható?

Figyelt kérdés
Megbízható pénz keresési dolog?

júl. 27. 00:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
64%

Mi az hogy, nagyon is! Annyira megbízható, hogy a munkahelyemen is felmondtam. Minek dolgozzak, ha a TOST nevű applikáció is csinál nekem pénzt csak úgy? Én innentől már csak élvezem az életet, a TOST app jóvoltából.

Korábban, amíg nem létezett a TOST app, én is csak az igát húztam, mint a többi hülye. Szerencsére azóta megalkották a TOST applikációt, amiből kiveszem a pénzt és kész.

júl. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 anonim ***** válasza:
71%
Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy 1 db TOST nem elég a havi megélhetésemhez. Ezért vettem egy második telefont, és arra is feltettem a TOST-ot, így már jól megélek. Most egy harmadik telót tervezek, arra is a TOST applikációt fogom felrakni és így nagyobb utazásokra is lesz pénzem, meg új kocsit is szeretnék pár éven belül.
júl. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 A kérdező kommentje:
Uristen nagy baj az agy baj, nem gond hogy nem tudnak róla az emberek ez csak jót jelent be irod a keresőbe nem dob fel semmit csak a toast kenyeret áll néven van de mindegy 1 hónap alatt meg 2x a pénzedett van egy barátom dubajba jár üzleti utakra ő ajánlota.
júl. 27. 01:34
 4/114 anonim ***** válasza:
84%
🤣🤣🤣
júl. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 anonim ***** válasza:
59%
#3 nincs álnéven, csak te nem tudsz írni, meg a google keresőt használni. Ha a google kereső beállításait módosítod, hogy pl ne csak a magyar, hanem az angol nyelvű oldalak között is keressen, akkor ez a csudijó oldal lesz az első találat, amiről kilométerekre ordít, hogy scam: nyelvtani hibák, semmi cég mögötte, nincs elérhetőségük, nincs appjuk, csak regisztrálj és add meg a kártyaadataidat.
júl. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/114 anonim ***** válasza:
74%
Bárcsak mindenki halott volna a TOST applikácijóról, senkinek nem kéne csinálnia semmit, mindenki ülhetne otthon és várhatná hogy duplázódjon a píz. Terjezd a zigét dejzsdvírem hogy minél többen élvezzék a TOSZ nyújtotta előnyöket!
júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 anonim ***** válasza:
86%
3: nekem is járt barátnőm Dubajba üzleti utakra, megTOST-ák és egy halom pénzzel jött haza mindig
júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/114 anonim ***** válasza:
56%
Ki a halott?
júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/114 anonim ***** válasza:
56%
Kamu. Benyeli a pénzed amit bele teszel. (Tudom miről van szó)
júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 anonim ***** válasza:
56%
Nem kellene hülyíteni a népet. Ne árts ígyis drágaság van ember
júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!