Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha 35 éves...

Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?

Figyelt kérdés

Van egy okos, szexi, házias feleségem, saját nagy modern házam, új autóm, mind hitelmentesen, jól fizető, stresszmentes munkám, ahol a fizetésem nulla erőfeszítéssel is infláció felett emelkedik. A hobbijaimra sem látom már értelmét költeni, mert mindenből felsőkategóriás eszközeim vannak, új hobbira meg már nincs időm.

Ez mind szép és jó, boldog vagyok, de demotivált, ami korábban nem fordult elő. Persze a 3 hálószobás házam helyett lehetne 8 hálószobás, meg a 20 milliós autóm helyett 50 milliós, de ezeken csak mosolygok, nem hoznak lázba.

Aki volt hasonló helyzetben... Hogyan tovább?



2023. nov. 21. 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!


Nem számít hogy milyen szakmád van, mert ezt 35 éves korodra biztos nem érted el. Menjél máshova hazudozni!

2023. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim válasza:
93%

Az ilyen embereknek mindig is ott lesz ez a hiány amit soha nem fognak kitalálni. A világ csak ezt tudja nyújtani, jólét látszólagos boldogság és 80 év. De amit Isten garantál az a REMÉNY, egy örök élet, tökéletes emberi testben. Persze hihetetlen de ha van az embernek ideje jobb utánna járni és nem tudatlanul meghalni e téren.

És nem azon lovagolni, hogy többhöz több kell. Hanem keresni az igazságot az élet nagy kérdéseire.

Amik ott lapulnak a szemünk előtt csak észre kell venni őket.

Magában Isten szavában, és akkor ezzel nem buzdítottam senkit a vallásom követésére csak szimplán ezt az üres teret segítek betölteni az életedben. Szép napot, minden jót!

2023. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim válasza:
71%
Ahogy mondani szoktam és József Ati is: "Vagy bolondok vagyunk és elveszünk egy szálig, vagy a mi hitünk valóságra válik" 😉
2023. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
100%

#73

Kicsit se József Attila stílusa.

Ady Endre: Fölszállott a páva 😉

2023. nov. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
96%
A trollok sem a régiek már.
2023. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 A kérdező kommentje:
Egyelőre sajnos kevés értelmes válasz érkezett. Megkérném a prolikat ne írjanak többet, más, sikeres emberek válaszait várom.
2023. dec. 7. 20:11
 77/83 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?"



Tartsd meg minél tovább, és azután hagyd rá a gyerekeidre!


Jó egészséget!

2023. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
100%
Ja és utazzátok be a világot!
2023. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom, megint kiemelte, mert unatkozik. :D
2023. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
100%

"Megkérném a prolikat ne írjanak többet, más, sikeres emberek válaszait várom."

Megkérlek, ne prolizz le ismeretlenül embereket! Nem vall nemes jellemre az ilyen hozzáállás az embertársaidhoz!

2023. dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!