Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha 35 éves...

Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?

Figyelt kérdés

Van egy okos, szexi, házias feleségem, saját nagy modern házam, új autóm, mind hitelmentesen, jól fizető, stresszmentes munkám, ahol a fizetésem nulla erőfeszítéssel is infláció felett emelkedik. A hobbijaimra sem látom már értelmét költeni, mert mindenből felsőkategóriás eszközeim vannak, új hobbira meg már nincs időm.

Ez mind szép és jó, boldog vagyok, de demotivált, ami korábban nem fordult elő. Persze a 3 hálószobás házam helyett lehetne 8 hálószobás, meg a 20 milliós autóm helyett 50 milliós, de ezeken csak mosolygok, nem hoznak lázba.

Aki volt hasonló helyzetben... Hogyan tovább?



2023. nov. 21. 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
92%
Hozz létre egy alapítványt a nem ilyen szerencsés embertársaid támogatására, és dolgozz azért, hogy az alapítványod minél sikeresebb és eredményesebb legyen!
2023. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanezt mar tobbszor megkerdezted, jelentettek az adminoknak
2023. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
91%
A ház körül mindig van munka, a szüleim azzal szoktak szórakozni. Tölts több időt a hobbiddal. Utazgassatok. Adományozzatok/önkénteskedjetek. Tanulj valamit, ami érdekel.
2023. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
91%

Te most dicsekedni jöttél ide, igaz? Ügyes vagy, hogy 35 évesen ennyit elértél!

Na viccen kívül az érzést amúgy ismerem. Én 40 vagyok, feleség, lakás, kocsi megvan, homeoffice-ban dolgozok kényelmesen, olyan munkát, amit szeretek, euróért. Nemigen vágyom többre. A feleségem is kijelentette, hogy "nem kérek semmit karácsonyra, megvan minden". Engem sem hoz lázba, hogy a meglévőnél drágább cuccokat vegyek.

Amit javasolni tudok: utazz! Járd be a bakancslistás helyeket! Tanulj új készségeket! Én ezeket csinálom.

2023. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
100%
kiírni ugyanazt nap mint nap egy noname oldalra. Ezért megérte dolgozni.
2023. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
93%

"Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?"

Először is fejezd be a hazudozást.

2023. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy unatkozom, mert egyáltalán nem. A baj az, hogy ez az élet most végtelenül kényelmes, és a kisujjamat sem kell mozdítanom, hogy ezt a színvonalat fenntartsam, sőt, igazából ahhoz sem, hogy szép lassan gyarapítsam. És ez nem egészséges, sőt, azt is megkockáztatom, hogy veszélyes. Amikor van célom, akkor teperek érte, teszem a dolgom, kilépek a komfortzónámból és csinálom, nincs kérdés. De most nincs cél, nem találok újat, megvan minden. Tudom, hogy a sikerteleneknek az az álmuk, hogy semmit ne kelljen csinálniuk és csak dőljön lé, de aki sikeres az pontosan tudja, hogy az nem élet.
2023. nov. 21. 09:34
 8/83 anonim ***** válasza:
92%

Első nekifutásra annyit tegyél, hogy elolvasod a kérdésedre adott válaszokat!

És ezután már ne kérdezd meg ugyanazt, hanem kezdd el megvalósítani, amiket javasoltak! Teperj az új célokért!

2023. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 krwkco ***** válasza:
66%

"Hogyan tovább?"

Drogok, alkohol.

2023. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
91%
Kezdj el picit másokért is dolgozni, hogy kicsit jobb hely legyen az ország, a Föld.
2023. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!