Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha 35 éves...

Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?

Figyelt kérdés

Van egy okos, szexi, házias feleségem, saját nagy modern házam, új autóm, mind hitelmentesen, jól fizető, stresszmentes munkám, ahol a fizetésem nulla erőfeszítéssel is infláció felett emelkedik. A hobbijaimra sem látom már értelmét költeni, mert mindenből felsőkategóriás eszközeim vannak, új hobbira meg már nincs időm.

Ez mind szép és jó, boldog vagyok, de demotivált, ami korábban nem fordult elő. Persze a 3 hálószobás házam helyett lehetne 8 hálószobás, meg a 20 milliós autóm helyett 50 milliós, de ezeken csak mosolygok, nem hoznak lázba.

Aki volt hasonló helyzetben... Hogyan tovább?



2023. nov. 21. 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
89%
A golfba a világ összes idejét bele lehet tenni, és még hasonló helyzetben lévö emberek társaságában is vagy, többnyire.
2023. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
75%

"Beszélgetni jöttem ide, amihez persze nincs itt elég intelligencia"

Ha lenne benned intelligencia, nem is született volna meg a kérdésed.

2023. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
17%
Akkor a gyengébbek kedvéért újra: nem új hobbit keresek, van hobbim bőven.
2023. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
28%
Kezdjetek el swingerbulikba járni az asszonnyal, haver, nekem is az segített kiégés ellen! Azóta újjászülettem!
2023. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
78%

Hiába van meg látszólag mindened, ha boldogtalan vagy és nincsenek céljaid, akkor olyan, mintha nem lenne semmid.

Tölts minél több időt a gyerekeiddel, ne csak anyjuk legyen, apjuk is, mert pillanatok alatt felnőnek és bánni fogod az elvesztegetett időt, amit nem töltöttél velük!

2023. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 A kérdező kommentje:
Nincsenek gyerekeim. Boldogtalan sem vagyok, de ezt is leírtam már. Egyszerűen csak a túl kényelmes életből szeretnék kilépni, mert bőven van még bennem energia és képesség is, csak nem találom az új célomat. A fényűzés, luxus nem vonz. Nem tudom, lehet hiú ábrándokat kergetek és el kell fogadnom, hogy most egy kicsit meg kell pihennem, aztán majd csak jön magától valami új szenvedély.
2023. nov. 21. 11:15
 27/83 anonim ***** válasza:
76%

"lehet hiú ábrándokat kergetek és el kell fogadnom, hogy most egy kicsit meg kell pihennem, aztán majd csak jön magától valami új szenvedély"

Röhejes. 😂

2023. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
81%

Hányszor írod még ki ugyanazt a kérdést? 😂

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1247..

2023. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy minden egyes kommentből teljesen tisztán látszik, hogy az írója mit vagy mit nem ért el az életben. Úgy látszik itt a gyári munkások, incelek vannak többségben. :)
2023. nov. 21. 11:37
 30/83 anonim ***** válasza:
74%
Kezdj új életet.
2023. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!